TOCOBO Vitamin Nourishing Lip Balm

Sale

TOCOBO Vitamin Nourishing Lip Balm

Çmimi origjinal qe: 1,200L.Çmimi i tanishëm është: 1,080L.

Balmi i lartë hidratues i buzëve që qetëson qelizat e vdekura të lëkurës duke formuar një film hidratues ushqyes në buzët e thata.

SKU: 11314 Kategori: , , ,

Përshkrim

TOCOBO Vitamin Nourishing Lip Balm
Balmi shumë hidratues i buzëve që largon qelizat e vdekura të lëkurës duke formuar një film hidratues ushqyes në buzët e thata.
Plot me ekstrakte luledielli, sojë dhe avokado, ky balsam buzësh vepron për të ushqyer buzët duke rritur shëndetin e tyre duke siguruar hidratim të menjëhershëm.

Ushqyes dhe hidratues me 7 vitamina
Balsam Vegan Hipoallergjik i Buzëve me vetëm përbërës vegjetalë veganë

Përdorimi:
Aplikojeni sipas nevojës ose kur buzët tuaja janë të thata.

Ingredientët

Tridecyl trimellitate, diisostearyl malate, octyldodecanol, synthetic wax, bis-diglyceryl polyacyl adipate-2, hydrogenated castor oil isostearate, polyisobutene, sunflower seed oil, Meadowfoam seed oil, avocado oil, jojoba seed oil, synthetic beeswax, ethylene/propylene copolymer, 1,2-hexanediol, stone soybean oil, tocopheryl acetate, caprylyl glycol, ethylhexylglycerin, pentaerythrityl Tetra-di-t-butylhydroxyhydrocinnamate, annatto oil, tocopherol, purified water, niacinamide, pantothenic acid, ascorbic acid, linolenic acid, biotin, cyanocobalamine,etc

Informacion shtesë

g

3.5

Brand

Tocobo

Related Products