Kfarma.al

700L

Merrni në rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën, maskën e serumit të njollave Anua Green Lemon Vita C, një maskë fletësh ndriçuese që premton të zbulojë shkëlqimin natyral të lëkurës tuaj duke siguruar hidratim të thellë. E mbushur me ekstraktin e fuqishëm të limonit jeshil, i pasur me vitaminë C, kjo maskë i jep jetë lëkurës së lodhur dhe të ashpër, duke reduktuar shfaqjen e njollave dhe duke ndriçuar tonin e lëkurës tuaj.

2,200L

Xheli i ujit Beauty of Joseon Red Bean është një hidratues i lehtë, i krijuar posaçërisht për lëkurën e yndyrshme dhe përthithet lehtësisht në lëkurë, duke ruajtur ekuilibrin e tij natyral ujë-vaj. Me 44% ekstrakt të fasules së kuqe, thith në mënyrë efektive sebumin e tepërt, duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e freskët dhe e rigjallëruar.

2,500L

Kremi diellor Anua Heartleaf Silky Moisture, një krem i mrekullueshëm kundër diellit që ofron jo vetëm mbrojtje superiore ndaj diellit me spektër të gjerë me SPF 50+ PA++++, por gjithashtu mishëron parimet e kujdesit të lëkurës vegan dhe pa ashpërsi. Ky krem i jashtëzakonshëm i diellit përdor filtra kimikë për të mbrojtur lëkurën tuaj nga rrezet e dëmshme UV, duke siguruar që pamja juaj delikate të mbetet e mbrojtur nga dielli.

3,330L

Një tonik transparent, me teksturë ujore, i formuluar me ekstrakt të lëvores së shelgut të bardhë dhe vaj të pemës së çajit për të minimizuar pamjen e poreve dhe plasaritjet. Ky produkt përmirëson problemin e sekretimit të tepërt të sebumit dhe yndyrës së tepërt që shkakton bllokimin e poreve, duke reduktuar mundësinë e zhvillimit të lëkurës së prirur ndaj akneve nga rrënja dhe duke krijuar një mjedis të shëndetshëm të lëkurës. Ai gjithashtu rimbush lagështinë dhe lëndët ushqyese në lëkurë, kontrollon yndyrën, qetëson lëkurën e nxehur dhe parandalon përkeqësimin e problemeve të akneve.

4,050L

Ky hidratues luksoz është një zgjidhje e përshtatur për thatësinë dhe strukturën e pabarabartë të lëkurës, duke rigjallëruar lëkurën tuaj me lagështi të qëndrueshme. E krijuar për t’u ushqyer thellë, ajo e lë lëkurën tuaj të ndjehet jashtëzakonisht e butë, e lëmuar dhe rrezatuese.

Na ndiqni në instagram