Rreth Nesh

Kfarma.al është dyqani online dedikuar lëkurës të bukur dhe të shëndetshme por jo vetëm.

Krijuar me shumë dashuri nga Kesi, një vajzë me profesionin farmaciste që është e apasionuar ndaj përkujdesjes për lëkurën dhe të bukurës.

Dëshira për të ndarë me të gjithë njerëzit informacionet dhe këshillat se si duhet të kujdeseni për një lëkurë të shëndetshme e bëri që të vendoste në 8 Gusht 2020 të hapte një faqe instagrami por me ëndrra shumë të mëdha për në vazhdimësi.

Ajo që e bën të veçantë kfarma.al është se këtu nuk gjeni vetëm produkte koreane kozmetike, që tashmë të gjithë e njohin cilësinë dhe efektivitetin e tyre, por të gjitha markat më të mira të skincare në botë përfshirë linjat franceze lider si La Roche Posay, Vichy, Bioderma etj.

Synimi jonë është që shumë shpejt të vijmë dhe me një farmaci fizike ku aty të finalizojmë qëllimin tonë, te bukurën dhe shëndetin !

You are just as beautiful as your skin

Transport në gjithë Shqipërinë

Ju sjellim produktet tuaja të preferuara në çdo qytet që ndodheni

Këshilla për lëkurën tuaj

Ju sygjerojmë produkte të cilat janë posaçërisht për lëkurën tuaj

Pagesa Cash

Ju paguani për produktet tuaja në momentin që ju dorëzohet paketa