LA ROCHE POSAY CICAPLAST LEVRES

Sale

LA ROCHE POSAY CICAPLAST LEVRES

Çmimi origjinal qe: 1,100L.Çmimi i tanishëm është: 880L.

CICAPLAST LEVRES
Balsam për hidratimin e buzëve, I përshtatshëm edhe për lëkurën më të ndjeshme.
Cicaplast levres është një balsam buzësh i dizenjuar për të hidratuar, riparuar dhe mbrojtur buzët e thata, të copëtuara dhe të plasaritura.

Availability: S’ka stok SKU: 10041 Kategori: , Etiketa: , , ,

Përshkrim

CICAPLAST LEVRES

Balsam për hidratimin e buzëve, I përshtatshëm edhe për lëkurën më të ndjeshme.

Cicaplast levres është një balsam buzësh i dizenjuar për të hidratuar, riparuar dhe mbrojtur buzët e thata, të copëtuara dhe të plasaritura.

VETITË

Ideale për buzët e thata ose të ndjeshme. I përshtatshëm për fëmijë dhe të rritur.

Ky balsam hidratues i buzëve siguron një teksturë të gjeneratës së re në një formulëqë është jashtëzakonisht e rehatshme dhe mbrojtëse. Konsiston në 10% Shea Butter, qetësuesin Neurosensine dhe 5% Panthenol për riparimin e lëkurës.

Testuar dermatologjikisht, Cicaplast levres është projektuar  dhe testuar në lëkurë të ndjeshme. Ka një cilësi të freskët hidratuese dhe pa aromë.

Për trupin, ju rekomandojmë Cicaplast Baume B5, një balsam hidratues shumë-riparues për trupin.

Testuar në lëkurën më të ndjeshme në fytyrë, buzë.

Hidraton menjëherë dhe qetëson buzët e thata

Ndihmon në riparimin e buzëve të thata

Mbron nga humbja e hidratimit

Rivendos rehati

PËRDORIMI

Cicaplast Levres është një balsam hidratues për buzët që përmban një formulë të freskët hidratuese pa aromë. Aplikoni në buzë sa herë të jetë e nevojshme. I përshtatshëm për të rritur dhe fëmije.

Kujdes: Mbajeni larg fëmijëve. Në rast kontakti me sytë, shpëlahini menjëherë.

INGRIDIENTËT

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE PPG-5 PENTAERYTHRITYL ETHER PEG-5 PENTAERYTHRITYL ETHER BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER CERA ALBA / BEESWAX PANTHENOL HYDROGENATED VEGETABLE OIL ETHYLHEXYL PALMITATE SILICA SILYLATE POLYBUTENE GLYCINE SOJA / SOYBEAN STEROLS AQUA / WATER SODIUM SACCHARIN MYRISTYL MALATE PHOSPHONIC ACID PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE

Informacion shtesë

ml

7.5

Brand

La Roche Posay

Related Products