Nacific Real Floral Calendula Toner

Sale

Nacific Real Floral Calendula Toner

Çmimi origjinal qe: 2,700L.Çmimi i tanishëm është: 2,295L.

Toner me shumë funksione me petale të vërteta të Calendulës promovon përfitime hidratuese dhe qetësuese që zgjasin.

SKU: 11352 Kategori: , , ,

Përshkrim

Real Floral Calendula Toner

Tekstura e lehtë prej xheli, absorbohet lehtësisht dhe fal hidratim intensiv.
E butë për lëkurën dhe e rehatshme për t’u aplikuar. E lë lëkurën tuaj të freskët pa ndjesi ngjitëse.
Kompleksi Jeju Herb 7 (rozmarinë, krizantemë limono, pemë çaji etj.) si një ilaç për lëkurën e stresuar siguron që barriera e lëkurës tuaj të mbetet e paprekur.

Përdorimi:
1. Pastroni papastërtitë e mbetura nga fytyra.
2. Vendosni sasinë e duhur të tonerit në një copë pambuku dhe masazhoni lëkurën tuaj butësisht.
3. Përhapeni butë ne fytyrë që të përthithet plotesisht.

Ingridientet:
Calendula officinalis floëer ëater (91%), butylene glycol, sodium hyaluronate, calendula officinalis floëer extract, propanediol, hydroxyacetophenone, 1,2-hexanediol, centella asiatica extract, dipropyelene glycol, melaleuca alternifolia (tea tree) extract, rosmarinus officinalis (rosemary) extract, mentha piperita (peppermint) leaf extract, cymbopogon schoenanthus extract, lavandula angustifolia (lavender) floëer extract, anthemis nobilis floëer extract, chrysanthellum indicum extract, allantoin, calendula officinalis floëer, disodium edta, dipotassium glycyrrhizate.

Informacion shtesë

ml

180

Brand

Nacific

Related Products