LA ROCHE POSAY EFFACLAR A.I

Sale

LA ROCHE POSAY EFFACLAR A.I

Çmimi origjinal qe: 2,460L.Çmimi i tanishëm është: 1,968L.

EFFACLAR A.I
Korrigjim i targetuar i papërsosmërive lokale.
Pastron plotësisht papërsosmëritë.
Parandalon shenjat e mbetjeve.

Përshkrim

EFFACLAR A.I

Korrigjim i targetuar i papërsosmërive lokale.

Pastron plotësisht papërsosmëritë.

Parandalon shenjat e mbetjeve.

VETITË

Skuqjet lokale të lëkurës së ynyrshme me akne.

Trajtim lokal intensiv i cili pastron thellësisht aknet për të përshpejtuar zhdukjen e tyre dhe për të parandaluar shenjat e mbetjeve:

– Niacinamide ndalon zhvillimin e aknes,

– Kombinimi i olaminës / glikacil piroktone forcon fokusin bakterial për të zhdukur aknen,

– LHA mikro-eksfolues dhe uji termal rigjenerues La Roche-Posay aktivizojnë procesin e rigjenerimit të lëkurës.

> Në 2/3 e grave, zhdukja e akneve në 48 orë. *

> Përshpejtim I rigjenerimit të qelizave.

PËRDORIMI

Aplikoni në mënyrë lokale derisa të zhduken papërsosmëritë. Effaclar AI lejon makijazhin. Jo-komedogjenik.

INGRIDIENTËT

Aqua, Cyclohexasiloxane, Isononyl Isononanoate, Propylene Glycol, Isohexadecane, Niacinamide, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Stearyl Alcohol, Isobutane, Sodium Hydroxide, Myristyl Alcohol, Capryloyl Glycine, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid, Xanthan Gum, T-Butyl-Alcohol, Acrylonitrile/Methyl/Methacrylate/Vinylidene Chloride Copolymer, Salicylic Acid, Chlorhexidine Digluconate, Piroctone Olamine, Fragrance.

Informacion shtesë

ml

15

Brand

La Roche Posay

Related Products