LA ROCHE POSAY HYDRAPHASE INTENSE YEUX

Sale

LA ROCHE POSAY HYDRAPHASE INTENSE YEUX

Çmimi origjinal qe: 3,180L.Çmimi i tanishëm është: 2,544L.

HYDRAPHASE INTENSE YEUX
Hidratues intensiv kundër syve të fryrë.
Formulë e përforcuar me Acid Hialuronic të fragmentuar dhe kafeinë.

Përshkrim

HYDRAPHASE INTENSE YEUX

 Hidratues intensiv kundër syve të fryrë.

Formulë e përforcuar me Acid Hialuronic të fragmentuar dhe kafeinë.

VETITË

Targeti : Kontura e dehidratuar e syve të ndjeshëm, rrathë të zinj dhe sy të fryrë.

Hidratim intensive dhe efekt kundër syve të fryrë falë formulës së dyfishtë:

– Acidi Hialuronik i fragmentuar forcon kohezionin e qelizave për të hidratuar intensivisht.

– Kafeina efekt kundër rrathëve të zinj dhe syve të lodhur.

PËRDORIMI

Aplikoni në mëngjes dhe / ose mbrëmje. I përshtatshëm për sytë e ndjeshëm.

Testuar nën kontrollin oftalmologjik.

INGRIDIENTËT

Aqua / Water, Glycerin, Carbomer, Glycinesoja Protein / Soybean Protein, Caffeine, Isohexadecane, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Disodium Edta, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Polysorbate 80, Acrylamide / Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Informacion shtesë

ml

15

Brand

La Roche Posay

Related Products