LA ROCHE POSAY UJË MICELAR EFFACLAR

LA ROCHE POSAY UJË MICELAR EFFACLAR

2,560L

UJË MICELAR EFFACLAR
Pastron lëkurat e ndjeshme dhe të yndyrshme.

Përshkrim

UJË MICELAR EFFACLAR

Pastron lëkurat e ndjeshme dhe të yndyrshme.

VETITË

Lëkura e yndyrshme dhe e ndjeshme.

Uji Micellar Ultra EFFACLAR pastron butësisht lëkurën e yndyrshme dhe atë të kombinuar.

Micelat e lidhura me glicerinë eliminojnë 98% të fondatinës me pambukun e parë, pa ndjenjën e tharjes.

Formula e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik në lëkurë dhe sy të ndjeshëm.

PH fiziologjik – pa alkool.

PËRDORIMI

Aplikoni në fytyrë, sy dhe buzë me një  pambuk. Pa shpëlarje.

INGRIDIENTËT

Aqua, Hexylene Glycol, Poloxamer 184, Glycerin, Disodium Cocoamphodiacetate, Disodium EDTA, Citric Acid, Dihydrocholeth-30, Sodium Chloride, Sodium Glycolate, Sodium Glycolate, Polyaminopropyl Biguanide, Fragrance/​Parfum.

Informacion shtesë

ml

400

Related Products