LA ROCHE POSAY SEROZINC

Sale

LA ROCHE POSAY SEROZINC

Çmimi origjinal qe: 1,840L.Çmimi i tanishëm është: 1,472L.

SEROZINC
Solucion qetësues i sulfatit të zinkut.
Pastron dhe qetëson irritimet sipërfaqësore të lëkurës.
Matifikon lëkurën e yndyrshme.

Availability: S’ka stok SKU: 10010 Kategori: , , , Etiketa: , , , , ,

Përshkrim

SEROZINC

Solucion qetësues i sulfatit të zinkut.

Pastron dhe qetëson irritimet sipërfaqësore të lëkurës. Matifikon lëkurën e yndyrshme.

VETITË

Irritimi i lëkurës, djegia nga rroja, lëkura e dëmtuar.

Matifikues për lëkurat e yndyrshme.

Kujdesi për epidermën gluteale të foshnjës (pas larjes me një sapun të butë).

Pastron irritimet sipërfaqësore të lëkurës.

PËRDORIMI

Aplikojeni solucionin në lëkurën tuaj të pastër ose tek vendet e irrituara.

INGRIDIENTËT

AQUA / WATER, ZINC SULFATE, SODIUM CHLORIDE.

Informacion shtesë

ml

150

Brand

La Roche Posay

Related Products