LA ROCHE POSAY HYDRAPHASE INTENSE RICHE

Sale

LA ROCHE POSAY HYDRAPHASE INTENSE RICHE

Çmimi origjinal qe: 4,000L.Çmimi i tanishëm është: 3,200L.

HYDRAPHASE INTENSE RICH
Kujdes hidratues me performancë të lartë për lëkurën e ndjeshme.
Formulë e përforcuar me Acidin Hialuronik të fragmentuar për hidratimin intensiv dhe të gjatë.

Përshkrim

HYDRAPHASE INTENSE RICH

Kujdes hidratues me performancë të lartë për lëkurën e ndjeshme.

Formulë e përforcuar me Acidin Hialuronik të fragmentuar për hidratimin intensiv dhe të gjatë.

VETITË

Targeti : Lëkurë e ndjeshme e dehidratuar me tendencë normale në të thatë.

Formulë e përforcuar me Acidin Hialuronik të fragmentuar për një veprim të dyfishtë:

– Hidratim intensiv duke infuzuar lëkurën me ujë.

– Forcon kohezionin e qelizave për të mbajtur ujin në lëkurë.

Hidratim i menjëhershëm: 96%.

Hidratim i gjatë: + Hidratim 43% në 8 orë.

PËRDORIMI

Aplikoni çdo mëngjes dhe / ose mbrëmje në fytyrën dhe qafën e pastruar. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

INGRIDIENTËT

Aqua / Water, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, Dimethicone, Polyethylene, Liquidum / Mineral Oil, Cetyl Alcohol, Urea, Glyceryl Linoleate, Peg-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Pentylene Glycol, Stearic Acid, Carbomer, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Glyceryl Linolenate, Glyceryl Oleate, Triethanolamine, Disodium Edta, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Xanthan Gum, Polysorbate 60, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Parfum / Fragrance.

Informacion shtesë

ml

50

Brand

La Roche Posay

Related Products