LA ROCHE POSAY HYDRAPHASE INTENSE LEGERE

Sale

LA ROCHE POSAY HYDRAPHASE INTENSE LEGERE

Çmimi origjinal qe: 4,000L.Çmimi i tanishëm është: 3,200L.

HYDRAPHASE INTENSE LEGERE
Kujdes hidratues me performancë të lartë për lëkurën e ndjeshme.
Formulë e përforcuar me Acidin Hialuronik të fragmentuar për hidratimin intensiv dhe të gjatë.

Përshkrim

HYDRAPHASE INTENSE LEGERE

Kujdes hidratues me performancë të lartë për lëkurën e ndjeshme.

Formulë e përforcuar me Acidin Hialuronik të fragmentuar për hidratimin intensiv dhe të gjatë.

VETITË

Targeti : Lëkurë e ndjeshme e dehidratuar me tendencë normale në mikse.

Formula e përforcuar me Acidin Hialuronik të fragmentuar për një veprim të dyfishtë:

– Hidratim intensiv duke infuzuar lëkurën me ujë.

– Forcon kohezionin e qelizave për të mbajtur ujin në lëkurë.

Hidratim i menjëhershëm: 96%.

Hidratim i gjatë: + Hidratim 43% në 8 orë.

PËRDORIMI

Aplikoni çdo mëngjes dhe / ose mbrëmje në fytyrën dhe qafën e pastruar. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

INGRIDIENTËT

Aqua / Water, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone, Glycerin, Alcohol Denat., Polyethylene, Peg-20 Stearate, Peg-100 Stearate, Carbomer, Zinc Gluconate, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Sodium Hydroxide, Disodium Edta, Copper Sulfate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Xanthan Gum, Pentylene Glycol, Polysorbate 80, Acrylamide/Sodium, Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Cetyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Parfum/Fragrance.

 

Informacion shtesë

ml

50

Brand

La Roche Posay

Related Products