LA ROCHE POSAY PURE VITAMIN C10 SERUM

Sale

LA ROCHE POSAY PURE VITAMIN C10 SERUM

Çmimi origjinal qe: 5,500L.Çmimi i tanishëm është: 4,400L.

PURE VITAMIN C10 SERUM
Rikthen shkëlqimin e lëkurës së ndjeshme.
Targeti : Rrudha, mungesë e një rrezatimi të shëndetshëm, lëkurë me njolla

Përshkrim

PURE VITAMIN C10 SERUM

Rikthen shkëlqimin e lëkurës së ndjeshme.

VETITË

Targeti : Rrudha, mungesë e një rrezatimi të shëndetshëm, lëkurë me njolla.

Zbuloni një formulë unike që kombinon 10% vitaminë C të pastër, me acid salicilik dhe Neurosensine qetësuese, me një pH fiziologjik, për të rikthyer shëndetin dhe bukurinë e lëkurës suaj.

Menjëherë pas aplikimit lëkura është më e butë, e hidratuar dhe rrezatuese.

Rrudhat dhe linjat e imëta zvogëlohen, lëkura është më e butë.

Lëkura pastrohet nga shenjat dhe njollat sikur të transformohet.

Lëkura rifiton shkëlqimin e saj.

REZULTATET

71% Janë reduktuar linjat e imëta të fytyrës

84% lëkura rifiton shkëlqimin e saj

87% lëkurë e pastruar nga njollat

PËRDORIMI

Aplikoni në mëngjes dhe / ose mbrëmje në fytyrë dhe qafë.

Teksturë e lehtë dhe depërtim i shpejtë. E përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.

INGRIDIENTËT

Aqua/​Water, Ascorbic Acid, Cyclohexasiloxane, Glycerin, Alcohol Denat, Potassium Hydroxide, Polymethylsilsesquioxane, Polysilicone-11, Dimethicone, Propylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, C13-14 Isoparaffin, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Sodium Hyaluronate, Adenosine, Poloxamer 338, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium EDTA, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Laureth-7, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Xanthan Gum, Toluene Sulfonic Acid, Polyacrylamide, Tocopherol, Salicylic Acid, Parfum/​Fragrance.

Informacion shtesë

ml

30

Brand

La Roche Posay

Related Products