LA ROCHE POSAY EFFACLAR LOTION ASTRINGENT

Sale

LA ROCHE POSAY EFFACLAR LOTION ASTRINGENT

Çmimi origjinal qe: 2,240L.Çmimi i tanishëm është: 1,792L.

EFFACLAR LOTION ASTRINGENT
Locion astrigjent mikro-eksfolues
Ngushton poret. Lufton bllokimin e tyre.
Për të luftuar kundër poreve të mëdha dhe strukturës së parregullt të lëkurës së yndyrshme.

Availability: S’ka stok SKU: 10008 Kategori: , , , Etiketa: , ,

Përshkrim

EFFACLAR LOTION ASTRINGENT

Locion astrigjent mikro-eksfolues

Ngushton poret. Lufton bllokimin e tyre.

VETITË

Për të luftuar kundër poreve të mëdha dhe strukturës së parregullt të lëkurës së yndyrshme.

Locion astringent mikro-eksfoliues EFFACLAR ndihmon për të reduktuar menjëherë madhësinë e poreve dhe të luftojë bllokimin e tyre, falë kombinimit të përbërësve aktivë rregullues të sebumit, atyre pastrues dhe LHA mikro-eksfolues.

PËRDORIMI

Aplikoni mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë duke përdorur një pambuk në lëkurën e pastruar dhe të tharë më parë.

INGRIDIENTËT

Water, Alcohol Denat., Glycerin, sodium Citrate, Propylene Glycol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Disodium EDTA, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid, Fragrance.

Informacion shtesë

ml

200

Brand

La Roche Posay

Related Products