LA ROCHE POSAY EAU MICELLARE PEAUX SENSIBLES

Sale

LA ROCHE POSAY EAU MICELLARE PEAUX SENSIBLES

Çmimi origjinal qe: 2,660L.Çmimi i tanishëm është: 2,128L.

EAU MICELLARE PEAUX SENSIBLES
Ujë micelar për pastrimin e lëkurës sensitive dhe heqjen e makijazhit.

Availability: S’ka stok SKU: 10029 Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

EAU MICELLARE PEAUX SENSIBLES

Ujë micelar për pastrimin e lëkurës sensitive dhe heqjen e makijazhit.

VETITË

Targeti : Lëkura e ndjeshme .

Lëkura sensitive nuk duhet të zgjedhë midis tolerancës dhe efektivitetit për heqjen e makijazhit!

ULTRA – Efektive: Zhduk 98% të fondatinës, me vetëm 1 pambuk! *

ULTRA – ZGJIDHJE: Pasur me glicerinë për më shumë hidratim dhe më pak fërkime gjatë aplikimit.

ULTRA – TOLERANCË : Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik në lëkurën reaktive. Pa parfum.

* studim kozmetik-klinik mbi 20 gra.

PËRDORIMI

Aplikoni në fytyrë, sy dhe buzë me një  pambuku. Pa shpëlarje.

INGRIDIENTËT

Aqua / Water, PEG-7 caprylic / capric glycerides, poloxamer 124, poloxamer 184, PEG-6 caprylic / capric glycerides, glycerin, polysorbate 80, disodium EDTA, BHT, myrtrimonium bromide, perfume / fragrance

Informacion shtesë

ml

400

Brand

La Roche Posay

Related Products