LA ROCHE POSAY REDERMIC R YEUX

Sale

LA ROCHE POSAY REDERMIC R YEUX

Çmimi origjinal qe: 5,320L.Çmimi i tanishëm është: 4,256L.

REDERMIC R YEUX
Krem kundër rrudhave të syve me retinol për sytë e ndjeshëm.
Redermic R Eye përmban një kompleks të retinolit të pastër që çlirohet ngadalë për të dhënë në mënyrë të dukshme efekt rreth zonës së syrit, zvogëlon shenjat e lodhjes.

Përshkrim

REDERMIC R YEUX

Krem kundër rrudhave të syve me retinol për sytë e ndjeshëm.

VETITË

Redermic R Eye përmban një kompleks të retinolit të pastër që çlirohet ngadalë për të dhënë në mënyrë të dukshme efekt rreth zonës së syrit, zvogëlon shenjat e lodhjes dhe është i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Targeti i Redermic R Eyes:

Shenjat e plakjes

Lodhje rreth syve

Rrudhat

Rrathë të zinj.

Redermic R Eyes përmban një kompleks ekskluziv të retinolit për një veprim zbutës, dhe e kombinon këtë me kafeinën për një veprim kundër lodhjes dhe një efekt anti-rrudhë. Ka një teksturë të lehtë dhe është i përshtatshëm për sytë e ndjeshëm.

PËRDORIMI

Teksturë e lehtë, ushqyese dhe zbutëse.

Aplikoni në konturin e syve në mbrëmje. Masazh nga këndi i brendshëm i syrit, jashtë.

PARALAJMËRIME:

Mbani larg ekspozimit ndaj rrezeve ultraviolet. Përdorni një krem dielli SPF50. Mos e shoqëroni me produkte të tjerë retinol. Nëse gjatë përdorimit të parë ndodhin ndjesi të parehatshme, prisni derisa lëkura të përshtatet me retinol.

INGRIDIENTËT

Aqua / Water,Isocetyl Stearate,Glycerin,Octyldodecanol,Propylene Glycol,Pentylene Glycol,Dimethicone,Acrylamide / Sodium Acryloyldimethyltaurate,Copolymer,Cetearyl Alcohol,Dimethicone / Vinyl Dimethicone Crosspolymer,Caffeine,Isohexadecane,Sodium Hyaluronate,Sodium Hydroxide,Retinyl Linoleate,Adenosine,Ammonium Polyacryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate,Caprylyl Glycol,Citric Acid,Polysorbate 80,Phenoxyethanol.

Informacion shtesë

ml

15

Brand

La Roche Posay

Related Products