Nacific Real Floral Calendula Essence

Sale

Nacific Real Floral Calendula Essence

Çmimi origjinal qe: 2,700L.Çmimi i tanishëm është: 1,890L.

Një esencë e krijuar posaçërisht për llojet e lëkurës se ndjeshme dhe problematike.

SKU: 11353 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nacific Real Floral C Essence

Përmban ekstrakt Calendula I cili qetëson butësisht lëkurën dhe I fal asaj një përfundim të pastër dhe butë ndërsa acidi hialuronik ofron hidratim të thellë. Ekstrakti Tea Tree trajton lëkurën problematike dhe aknet duke I trajtuar dhe qetësuar. Balancon nivelin yndyrë-moisturë të lëkurës dhe e bën atë të duket e shendetshme. Formula me teksturë xheli, absorbohet lehtësisht në lëkurë. Rekomandohet për lëkurë normale, të thatë dhe atë sensitive.

Perdorimi:

Pas pastrimit dhe tonifikimit të fytyrës, merrni sasinë e duhur të produktit dhe përhapeni butësisht në lëkurë.

Ingridientet:
Calendula Officinalis (Pot Marigold) Floëer Extract, Cymbopogon Schoenanthus (Lemongrass) Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Floëer, Allantoin, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Stearic Acid, Selaginella Lepidophylla Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Chrysanthellum Indicum Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Floëer Ëater, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydroxyacetophenone, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Floëer Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Floëer Extract, Disodium EDTA, Dipropylene Glycol

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Nacific

Related Products