Nacific Real Floral Calendula Air Cream

Sale

Nacific Real Floral Calendula Air Cream

Çmimi origjinal qe: 2,800L.Çmimi i tanishëm është: 2,380L.

NACIFIC Real Calendula Floral Air Cream është një krem që përmban petale të vogla lulesh dhe ekstrakt Calendule që siguron hidratim të thellë për të gjitha llojet e lëkurës.

SKU: 11354 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nacific Real Floral Calendula Air Cream

Real Floral Air Cream Calendula ofron të njëjtin efekt qetësues si lulja e kalendulës, ndihmon në lehtësimin e lëkurës së lodhur dhe të stresuar dhe lëkura juaj bëhet e hidratuar, e njetrajtshme dhe me shkëlqim. Struktura e kremit lejon shpërbërjen e petaleve të luleve vetëm me një lëvizje të butë masazhuese, në mënyrë që ato të përthithen lehtësisht në lëkurë. Tekstura është shumë e bute, përthithet lehtësisht dhe nuk është aspak ngjitëse. Lufton shenjat e hershme të plakjes, të tilla si linjat e holla dhe një ton i pabarabartë i lëkurës. Një tjetër përbërës yll është Betaine, Betaine ndihmon në kontrollin e ekuilibrit qelizor-ujë dhe parandalon tharjen e lëkurës tuaj për shkak të vetive të saj për të tërhequr ujin.

Perdorimi:
Merrni një sasi të përshtatshme dhe masazhojeni njëtrajtesisht në fytyrë.
Më pas prekni butësisht për të pershpejtuar përthithjen.

Ingridientet:
Water, Alcohol Denat., Glycerin, 1, 2-hexanediol, Betaine, Propanediol, Perilla Ocymoides Seed Extract, Arctium Lappa Root Extract, Piper Methysticum Leaf/root/stem Extract Sodium Hyaluronate, Hydrogenated Lecithin, Dimethyl Sulfone, Lysolecithin, Raffinose, Lecithin, Methylpropanediol, Beta-glucan, Butylene Glycol, Acetyl Glutamine Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Trisodium Edta, Calendula Officinalis Floëer, Calendula Officinalis Flower Water, Polyglutamic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid.

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Nacific

Related Products