PYUNKANG YUL Low pH Feminine Wash

-71%

PYUNKANG YUL Low pH Feminine Wash

Çmimi origjinal qe: 3,400L.Çmimi i tanishëm është: 1,000L.

Përmban vetëm përbërës thelbësorë për të siguruar lagështi .

Availability: S’ka stok SKU: 10941 Kategori: , , ,

Përshkrim

PYUNKANG YUL Low pH Feminine Wash
Përmban vetëm përbërës thelbësorë për të siguruar lagështi . Ndihmon në ruajtjen e zonës Y të
shëndetshme duke përjashtuar 26 përbërës që mund të jenë të dëmshëm për trupin e njeriut.
I testuar si jo irritues përmes testit të lëkurës në njerëz të Institutit Korean të Kërkimeve
Dermatologjike.
EWG Green Grade: Të gjithë përbërësit e klasës EWG Green përmbajnë vetëm përbërës të butë dhe
hidratues që mund të përdoren në mënyrë të sigurt në lëkurë.
Hidratoni lëkurën dhe shmangni kruajtjet, ndjehuni të freskët falë çajit jeshil dhe ekstrakt propolisi.

Përdorimi
Merrni një sasi të përshtatshme në duar të pastra dhe të lagura dhe masazhoni butësisht , më pas
shpëlajeni tërësisht me ujë.
*Keshille: Rekomandohet ta perdorni 2-3 here ne jave dhe akoma me mire eshte nese e perdorni ne dite
kur djersiteni.

Ingredientët
Water, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Chloride, Hexylene Glycol, Lauryl Glucoside, Lauryl Betaine, Glycerin, Coco Betaine, Dipropylene Glycol, Polyglyceryl-10 Myristate, Hydroxyacetophenone, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Capryl Glycol, Cetyl Ethyl Hexanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate Acid, Disodium EDTA, Sea Buckthorn Fruit Extract, 1,2-Hexanediol, Honeysuckle Extract, Flatworm Extract, Root Extract, Eclipta Extract, Ginseng Root Extract, Peony Root Extract, Poria Coconut Extract, Knotweed Extract, Cypress Leaf Extract, Root Extract Angelica giant, Caulerpa Extract, Green Tea Leaf Extract, Soybean Extract, Guttuinia Extract, Chinese Dereza Fruit Extract, Propolis Extract, Sesame Seed Extract, Fig Fruit Extract, Gingko Nut Extract, Mulberry Fruit Extract, Pomegranate Fruit Extract, Dogwood Extract, Extract Rehmania Sticky, Dioscorea Japonica Root Extract, Chas Tuber Extract carcass, Peony extract, Sclerotia Coconut sclerotia extract, Ethylhexylglycerin, Centella Asiatica extract, Hydrolyzed starfish extract, Reinutria japonica root extract, Ginseng berry extract, Rosemary leaf extract, Rose hydrolat, Baikal skullcap root extract, Chamomile flower extract, Olive leaf extract , Soap tree fruit extract, Honey extract, Cotton plant extract, Wormwood extract, Tocopherol

Informacion shtesë

ml

500

Brand

Pyunkang Yul

Related Products