Pyunkang Yul ATO Mild Sun Cream Spf50+, PA++++

Pyunkang Yul ATO Mild Sun Cream Spf50+, PA++++

2,600L

Perfekt për të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë të thatën, të yndyrshme, të kombinuar ose të
ndjeshme. I sigurt për foshnjat dhe fëmijët.

Availability: S’ka stok SKU: 10942 Kategori: , , ,

Përshkrim

Pyunkang Yul ATO Mild Sun Cream Spf50+,PA++++
Perfekt për të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë të thatën, të yndyrshme, të kombinuar ose të
ndjeshme. I sigurt për foshnjat dhe fëmijët.
Shqetësimet e lëkurës: Mbrojtja nga dielli me spektër të gjerë. Lëkurë e ndjeshme, lehtësisht e irrituar
Një krem ​​dielli i butë, por i fuqishëm me spektër të gjerë, që përmban një kombinim të filtrave minerale
dhe kimikë UV. Kremi PKY ATO Mild Sun përdor ekstraktin qetësues të dorëzonjës (lule maji), riparon
nëpërmjet ekstraktit të çajit jeshil dhe qetëson falë ekstraktit të mugwort-it që ndihmojnë në forcimin e
barrierës së lëkurës, duke parandaluar humbjen e lagështirës dhe duke e mbajtur lëkurën elastike,
ndërkohë që siguron mbrojtje SPF 50+ PA++++ UV.
Mbrojtje e plotë nga dielli që përthithet shpejt me një përfundim saten. E lehtë, hidratuese dhe
qetësuese. Pa aromë. Krem i lehtë që përthithet shpejt .
E bën lëkurën të duket dhe të ndjehet: e mbrojtur, me një fund gjysmë mat

Përdorimi
Aplikojeni në fytyrë dhe qafë si hapi i fundit i kujdesit bazë të lëkurës çdo mëngjes. Lyejeni lehtë derisa
të përthithet plotësisht. Aplikojeni në mënyrë të barabartë në krahët dhe këmbët ku ndodh ekspozimi
në diell. Riaplikoni sipas nevojës për ekspozim afatgjatë në diell.

Ingredientët
Purified Water, Butyloctyl Salicylate, Propanediol, Propylheptyl Caprylate, Polyglyceryl-4 Diisostearate/​Polyhydroxystearate/​Sebacate, Disteardimonium Hectorite, Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Magnesium Sulfate, Phenyltrimethicone, 1,2-Hexanediol, Polymethylsilsesquioxane, Acrylates/​Dimethicone Copolymer, Triethoxycaprylylsilane, Stearic Acid, Aluminum Hydroxide, Glyceryl Caprylate, Caprylyl Glycol, Ethylhexyl-Glycerin, Tocopherol, Ceramide NP, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Dipropylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis Leaf Extract, Artemisia Princeps Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Xanthium Strumarium Fruit Extract, Salicornia Herbacea Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Poncirus Trifoliata Fruit Extract, Sophora Angustifolia Root Extract, Allium Sativum (Garlic) Bulb Extract, Zinc Oxide, Cyclopentasiloxane, Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Titanium Dioxide, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract

Informacion shtesë

ml

75

Brand

Pyunkang Yul

Related Products