Atopalm Maternity Care Stretch Mark Cream

-11%

Atopalm Maternity Care Stretch Mark Cream

Çmimi origjinal qe: 2,800L.Çmimi i tanishëm është: 2,490L.

Gratë shtatzëna përjetojnë transformim të madh në trup, veçanërisht ndryshime të lëkurës; prandaj, është thelbësore të mbani lëkurën tuaj të shëndetshme gjatë shtatzënisë në mënyrë që të përgatitni lëkurën tuaj për t’u rikuperuar më shpejt pas lindjes duke shmangur strijat.

SKU: 10590 Kategori: , , ,

Përshkrim

Atopalm Maternity Care Stretch Mark Cream
Gratë shtatzëna përjetojnë transformim të madh në trup, veçanërisht ndryshime të lëkurës; prandaj, është thelbësore të mbani lëkurën tuaj të shëndetshme gjatë shtatzënisë në mënyrë që të përgatitni lëkurën tuaj për t’u rikuperuar më shpejt pas lindjes duke shmangur strijat.
I pasuruar me kolagjen Tremella Fuciformis (kërpudha) për të hidratuar lëkurën dhe ushqyer me vitaminë D, vaj jojoba për të përmirësuar butësinë e lëkurës, Camu Camu (Myrciaria Dubia) për të ushqyer lëkurën me vitaminë C dhe vaj nga farat e Rapeseed për të ushqyer lëkurën me vitamina A dhe C.

Përdorimi

Merrni një sasi të moderuar dhe masazhoni në të gjithë trupin tuaj, veçanërisht në bark, kofshët, gjoksin dhe ijet.

Ingredientët
CETYL ETHYLHEXANOATE, SQUALANE, CORYLUS AVELLANA (HAZELNUT) SEED OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) SEED OIL, LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) SEED OIL, TOCOPHEROL, GLYCERIN, TREMELLA FUCIFORMIS (MUSHROOM) EXTRACT, MYRCIARIA DUBIA FRUIT EXTRACT, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, MYRISTOYL/PALMITOYL OXOSTEARAMIDE/ARACHAMIDE MEA, WATER, 1,2-HEXANEDIOL, ETHYL HEXANEDIOL, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT) FRUIT OIL, LITSEA CUBEBA FRUIT OIL, THYMUS MASTICHINA FLOWER OIL

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Atopalm

Related Products