Atopalm Maternity Care Massage Oil

Atopalm Maternity Care Massage Oil

3,100L

Një vaj masazhues shumë i lehtë, i pastër dhe me erë të lehtë, i formuluar për të ndihmuar në lehtësimin e thatësisë dhe kruajtjes që ndodh gjatë dhe pas shtatzënisë.
Është i butë dhe i sigurt për përdorim të përditshëm.

SKU: 10591 Kategori: , , ,

Përshkrim

Atopalm Maternity Care Massage Oil
Një vaj masazhues shumë i lehtë, i pastër dhe me erë të lehtë, i formuluar për të ndihmuar në lehtësimin e thatësisë dhe kruajtjes që ndodh gjatë dhe pas shtatzënisë.
Është i butë dhe i sigurt për përdorim të përditshëm.
Formuluar me MLE dhe Ceramide të cilat ndihmojnë në rivendosjen e barrierës mbrojtëse së lagështisë së lëkurës. Ndërkohë fitosqualani dhe kolagjeni furnizojnë me ujë dhe lëndë ushqyese për të qetësuar shpejt irritimin dhe për ta lënë lëkurën të ndihet e butë dhe të duket e shëndetshme.

Përdorimi

Merrni një sasi të moderuar dhe masazhoni në të gjithë trupin tuaj, veçanërisht në bark, kofshët, gjoksin dhe ijet.

Ingredientët

CETYL ETHYLHEXANOATE, SQUALANE, CORYLUS AVELLANA (HAZELNUT) SEED OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) SEED OIL, LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) SEED OIL, TOCOPHEROL, GLYCERIN, TREMELLA FUCIFORMIS (MUSHROOM) EXTRACT, MYRCIARIA DUBIA FRUIT EXTRACT, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, MYRISTOYL/PALMITOYL OXOSTEARAMIDE/ARACHAMIDE MEA, WATER, 1,2-HEXANEDIOL, ETHYL HEXANEDIOL, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT) FRUIT OIL, LITSEA CUBEBA FRUIT OIL, THYMUS MASTICHINA FLOWER OIL

Informacion shtesë

ml

120

Brand

Atopalm

Related Products