Aromatica Awakening Body Oil Peppermint & Eucalyptus

-12%

Aromatica Awakening Body Oil Peppermint & Eucalyptus

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 2,190L.

A jane ngurtësuar mëndja dhe trupi juaj nga monotonia e jetës së përditshme? Zgjoni ndjesi dhe energji të reja për të mbushur jetën tuaj me energji të pastër.

SKU: 10774 Kategori: , , ,

Përshkrim

Aromatica Awakening Body Oil Peppermint & Eucalyptus
A jane ngurtësuar mëndja dhe trupi juaj nga monotonia e jetës së përditshme? Zgjoni ndjesi dhe energji të reja për të mbushur jetën tuaj me energji të pastër.

Mentja zgjon shqisat e harruara brenda mendjes dhe trupit, dhe eukalipti “hap derën”për të hyrë energji të reja, duke lejuar që të shfaqen vizione dhe mendime të fresketa.

Vaji jojoba, i cili është jashtëzakonisht i ngjashëm me sebumin e njeriut, është i pasur me vitamina A, D dhe E . E bën lëkurën të butë dhe të hidratuar.

Gjashtë vajra që rrjedhin nga bimët, të tilla si ullinjtë, bajamet, luledielli dhe më shumë, dërgojnë menjëherë lëndë ushqyese në lëkurë dhe krijojnë një lëkurë të fortë.

Aromaterapia stabilizon mendjen dhe trupin dhe i jep lëkurës një shkëlqim. Thuaj lamtumirë ndjesisë së thatë gjatë gjithë vitit.

Perdorimi

Aplikojeni në lëkurë të thatë. Masazhoni në lëkurë me lëvizje rrethore lart.

Ingredientët
Natural ingredients 100%
Helianthus annuus seed oil, *Mentha piperita oil, Prunus amygdalus dulcis oil, Olea europaea fruit oil, Limnanthes alba seed oil, Simmondsia chinensis seed oil, Olea europaea husk oil, *Rosmarinus officinalis leaf oil, *Eucalyptus globulus leaf oil, *Limonene(Ingredient in Mentha piperita oil), Olus oil, *Cedrus atlantica bark oil(Cedarwood oil), *Styrax benzoin gum(Benzoin oil), *Lavandula angustifolia oil, *Linalool(Ingredient in Lavender oil), Tocopherol(Vitamine E), Oenothera biennis oil, *Benzyl benzoate(Ingredient in Benzoin oil), *Benzyl alcohol(Ingredient in Benzoin oil), *Eugenol(Ingredient in Mentha piperita oil), *Geraniol(Ingredient in Lavender oil)
*Naturally found in essential oil(s)

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Aromatica

Related Products