Nard Body Lotion Lavender Musk

Nard Body Lotion Lavender Musk

1,900L

Locion trupi me lavander qe siguron hidratim te thellë për lekuren tuaj.

SKU: 11024 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nard Body Lotion Lavender Musk
Locion trupi me lavander qe siguron hidratim te thellë për lekuren tuaj. Përmban panthenol i ashtëquajtur “magneti i hidratimit” infuzon në lëkurën me hidratim dhe përbërësi i acetatit tokoferil ndihmon në formimin e një barriere afatgjatë hidratimi.
Përmirëson shkëlqimin dhe vitalitetin e lëkurës. Ndihmon për ta bërë lëkurën të lëmuar dhe me shkëlqim duke furnizuar lëkurën me nutrientë. Centella asiatica dhe ekstrakti i pemës së cajit ndihmojnë ne qetësimin e irritimeve të lëkurës.

Përdorimi
Aplikojeni pas dushit butësisht në lekurë të thatë.

Ingredientët
Purified water, dipropylene glycol, glycerin, mineral oil, cyclopentasiloxane, glyceryl stearate, cetearyl alcohol, polysorbate 60, stearic acid, palmitic acid cyclohexasiloxane, shea butter, dime Ticonol, butylene glycol, xanthan gum, panthenol, tocopheryl acetate, centella leaf extract, tea tree leaf extract, purslane extract, alba water lily extract, lavender extract (40 ppm), carbomer, 1,2-hexanediol , Persimmon rhizome/root extract (91.95ppm), caprylyl glycol, ethylhexyl glycerin, PEG-100 stearate, sorbitan sesquioleate, phenoxyethanol, triethanolamine, disodium EDTA , Fragrance, benzyl salicylate citronellol, limonene, geraniol, hexylcinnamal, hydroxycitronellal, linalool, butylphenylmethylpropional

Informacion shtesë

ml

1900

Brand

Nard

Related Products