Pyunkang Yul Calming Line Gift Set

Pyunkang Yul Calming Line Gift Set

4,000L

Ky set i linjës qetësuese vjen me:
1.Toner qetësues me hidratim të thellë 150 ml
2.Serum qetësues 30ml
3.Krem qetësues për barrierën e lëkurës 50ml

SKU: 10769 Kategori: , ,

Përshkrim

Pyunkang Yul Calming Line Gift Set
Ky set i linjës qetësuese vjen me:
1.Toner qetësues me hidratim të thellë 150 ml
2.Serum qetësues 30ml
3.Krem qetësues për barrierën e lëkurës 50ml

Përfitimet
Linja qetësuese është formuluar me përbërës të verifikuar nga EWG për të qetësuar lëkurën e irrituar.
Pa 20 përbërës të dëmshëm dhe i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

1.Toneri
Një tonik qetësues i krijuar posaçërisht për lëkurën e prirur ndaj akneve.
Përmban AHA dhe PHA eksfolues për të larguar butësisht qelizat e vdekura të lëkurës për një strukturë më të lëmuar të lëkurës.

Përdorimi
Hidhni një sasi të bollshme në një copë pambuku dhe fshijeni butësisht mbi fytyrë për të qetësuar lëkurën.

2.Serumi
Serumi hidratues dhe qetësues përmban pesë lloje ekstraktesh centella asiatica, ekstrakt të pemës së çajit dhe ekstrakt të Honeysuckle për të qetësuar menjëherë lëkurën e irrituar.
Ofron hidratim intensiv dhe kujdes me ceramide, acid hialuronik dhe peptide.
Formula e butë ka një pH pak acid që përputhet me nivelin e pH natyral të lëkurës.

Përdorimi
Aplikoni një sasi të përshtatshme në fytyrën e pastruar dhe të tonifikuar dhe masazhojeni butësisht për përthithje më të mirë.

3.Kremi
Hidratues me pH të ulët i formuluar me përbërës të verifikuar nga EWG për të qetësuar lëkurën, për ta rimbushur atë me hidratim dhe për të promovuar një pamje të shëndetshme dhe rinore.
I mbushur me squalane dhe gjalpë shea për të rigjallëruar lëkurën pa bllokuar poret.
Përmban ceramide dhe panthenol për të hidratuar lëkurën dhe për të forcuar barrierën e saj.

Përdorimi
Merrni një sasi të moderuar në duar dhe përzieni mirë në të gjithë lëkurën. Përhapni butësisht në lëkurë për përthithje më të mirë.

Brand

Pyunkang Yul

Related Products