Vichy Stress Resist 72hr Roll-On Anti-Perspirant Deodorant

Sale

Vichy Stress Resist 72hr Roll-On Anti-Perspirant Deodorant

Çmimi origjinal qe: 1,850L.Çmimi i tanishëm është: 1,480L.

Vichy Stress Resist 72hr Roll-On Anti-Perspirant Deodorant
Qëndroni të freskët dhe të mbrojtur nga stresi i tepërt me Deodorantin Vichy’s Stress Resist 72hr Roll-On Anti-Perspirant. Mbrojtje deri në 72 orë edhe në situata stresuese.

Përshkrim

Vichy Stress Resist 72hr Roll-On Anti-Perspirant Deodorant

Qëndroni të freskët dhe të mbrojtur nga stresi i tepërt me Deodorantin Vichy’s Stress Resist 72hr Roll-On Anti-Perspirant. Mbrojtje deri në 72 orë edhe në situata stresuese. Formula hipoalergjike. Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:
Perspicalm MC
Kripë alumini
Ujë i mineralizuar i Vichy

Përfitimet kryesore
-72 orë mbrojtje
-Formulë e shpejtë e thatë
-I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
-Hipoalergjik
-Pa paraben dhe alkool
-Jepni rehati lëkurës së sqetullës
-Testuar klinikisht nën kontrollin dermatologjik

PËRDORIMI

Përdoreni deodorantin çdo ditë pas dushit. Aplikoni në lëkurë të pastër, të thatë dhe jo të irrituar.

INGRIDIENTËT

AQUA / WATER ALUMINUM CHLOROHYDRATE DIMETHICONE ALUMINUM SESQUICHLOROHYDRATE C14-22 ALCOHOLS STEARETH-100/PEG-136/HDI COPOLYMER PARFUM / FRAGRANCE PERLITE C12-20 ALKYL GLUCOSIDE IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE ROSA GALLICA EXTRACT / ROSA GALLICA FLOWER EXTRACT

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Vichy

Related Products