Laneige Lip Sleeping Mask – Apple Lime

Laneige Lip Sleeping Mask – Apple Lime

1,900L

Maskë për buzët që shkrin butësisht qelizat e vdekura të lëkurës nga buzët për t’i bërë ato të ndjehen të buta dhe elastike.

SKU: 10589 Kategori: ,

Përshkrim

Laneige Lip Sleeping Mask – Apple Lime
Maskë për buzët që shkrin butësisht qelizat e vdekura të lëkurës nga buzët për t’i bërë ato të ndjehen të buta dhe elastike.
Rekomandohet për buzët e thata të plasaritura, për të shmangur përdorimin e balsamit të buzëve, për ato që përdorin rregullisht grimin e buzëve (sidomos buzëkuqë mat).

Përdorimi

Vendoseni në buzë butësisht dhe mbajeni gjatë gjatë natës.

Ingredientët
DIISOSTEARYL MALATE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, PHYTOSTERYL/ISOSTEARYL/CETYL/STEARYL/BEHENYL DIMER DILINOLEATE, HYDROGENATED POLY(C6-14 OLEFIN), POLYBUTENE, MICROCRYSTALLINE WAX / CERA MICROCRISTALLINA / CIRE MICROCRISTALLINE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, SYNTHETIC WAX, ETHYLENE/PROPYLENE/STYRENE COPOLYMER, SUCROSE TETRASTEARATE TRIACETATE, MICA, BUTYLENE/ETHYLENE/STYRENE COPOLYMER, EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX / CANDELILLA CERA HYDROCARBONS/ CIRE DE CANDELILLA, FRAGRANCE / PARFUM, CANDELILLA WAX ESTERS, ASTROCARYUM MURUMURU SEED BUTTER,DIMETHICONE, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), POLYGLYCERYL-2 DIISOSTEARATE, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX / COPERNICIA CERIFERA CERA / CIRE DE CARNAUBA, DEHYDROACETIC ACID, METHICONE, SILICA, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, YELLOW 10 LAKE (CI 47005), WATER / AQUA / EAU, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, BLUE 1 (CI 42090), POTASSIUM ALGINATE, GLYCERIN, PROPANEDIOL, BHT, ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, 1,2-HEXANEDIOL, LYCIUM CHINENSE FRUIT EXTRACT, RUBUS IDAEUS (RASPBERRY) FRUIT EXTRACT, VACCINIUM ANGUSTIFOLIUM (BLUEBERRY) FRUIT EXTRACT, COFFEA ARABICA (COFFEE) SEED EXTRACT, SAPINDUS MUKOROSSI FRUIT EXTRACT, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT, FRAGARIA CHILOENSIS (STRAWBERRY) FRUIT EXTRACT, RUBUS CHAMAEMORUS SEED EXTRACT, CHENOPODIUM QUINOA SEED EXTRACT, MAGNESIUM SULFATE, CALCIUM CHLORIDE, SODIUM HYALURONATE, BETA-GLUCAN, MANGANESE SULFATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ZINC SULFATE, DISODIUM EDTA, ASCORBYL GLUCOSIDE

Informacion shtesë

ml

20

Brand

Laneige

Related Products