FREZYDERM PREVENSTRIA PROTECTIVE BODY CREAM

FREZYDERM PREVENSTRIA PROTECTIVE BODY CREAM

2,650L

Mbron trupin tuaj nga strijet gjatë shtatzanisë, pubertetit, kur ndodhin ndryshime të papritura në peshë.

Përshkrim

FREZYDERM PREVENSTRIA PROTECTIVE BODY CREAM
Mbron trupin tuaj nga strijet gjatë shtatzanisë, pubertetit, kur ndodhin ndryshime të papritura në peshë.

Ekstrakti i avokados hidraton lëkurën ndërkohë që përbërsit e tjerë ulin humbjen transdermale të ujit, përmirëson përbërjen e lëkurës dhe rrit elasticitetin Forcojne indet e dobësuara të lëkurës.

Parandalojnë varjen e lëkurës dhe formimin e strijeve. Mund të përdoret që në muajin e 3-të shtatzanisë

Ekstrakt uva lactuca: mbron elastinën, aktivizon frymarjen qelizore, rrit hidratimi
Trimethylglycine | Phytosterols: përmirsojnë elasticitetin dhe përbërjen e lëkurës
CM-Glucan: rrit rezistencën e lëkurës
Ekstrakt avokadoje | Agjente zbutes: veprim zbutës

Përdorimi
Masazhoni butësisht në lëkurë të pastër dhe të thatë duke u fokusuar në zonën e barkut, vitheve, kofshëve dhe gjoks. Përdoreni 2 herë në ditë për rezultate maksimale.

Ingredientët
Aqua, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Squalene, Helianthus Annuus Seed Oil, Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Palmitate, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Petrolatum, Persea Gratissima Oil, Dimethicone, Ulva Lactuca Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Pisum Sativum Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Phytosterols, Betaine, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Magnesium Sulfate, Cyclohexasiloxane, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, BHT, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Parfum, Benzyl Salicylate, Eugenol, D-Limonene, Linalol, Alpha-Isomethyl

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Frezyderm

Related Products