Atopalm Maternity Care Relaxing Leg Cream

Atopalm Maternity Care Relaxing Leg Cream

2,800L

Një krem që lehtëson enjtjen e këmbëve dhe dhimbjet e këmbëve gjatë shtatzënisë.

SKU: 10592 Kategori: , , ,

Përshkrim

Atopalm Maternity Care Relaxing Leg Cream
Një krem që lehtëson enjtjen e këmbëve dhe dhimbjet e këmbëve gjatë shtatzënisë. Ndihmon në qetësimin dhe rigjallërimin e këmbëve duke lënë një ndjesi të freskët.

Formula është e sigurt pasi është formuluar vetëm me përbërës të verifikuar nga EWG. 
I testuar për acarimet lëkurës.

Përdorimi

Aplikojeni me bollëk ose sipas nevojës në pjesën e këmbëve. Masazhojeni me lëvizje rrethore për të nxitur lëvizjen e gjakut dhe lëreni të përthithet.

Ingredientët
Water/Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Cetyl ethlhexxanoate, Cocoglycerides, Pentylne Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, 1,2-Hexanediol, Lecithin, Nephelim Longana Seed Extract, Limnanthes Alba Seed Oil, Erythritol, Ganoderma Lucidum (Mushroom) Stem Extract, Phytosterols, Panthenol, Myristoyl/Palmitoyl Oxostearramide/ Arachamide MEA, Sorbitan Stearate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Capryly Glycol, Carbomer, Arginine, Xanthan Gum, Sodium Arcylates Copolymer, Ethyl Menthane Carboxamide.

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Atopalm

Related Products