TIAM Hyaluronic Water Plumping Serum

TIAM Hyaluronic Water Plumping Serum

2,300L

Një serum hidratues i mbushur me kompleksin e acidit hialuronik për të rritur menjëherë nivelin e
lagështisë së lëkurës së dehidratuar.

SKU: 10940 Kategori: , , ,

Përshkrim

TIAM Hyaluronic Water Plumping Serum
Një serum hidratues i mbushur me kompleksin e acidit hialuronik për të rritur menjëherë nivelin e
lagështisë së lëkurës së dehidratuar.
Formuluar me ekstrakt zambak uji dhe panthenol për të parandaluar humbjen e ujit duke e lënë lëkurën
të ngopur.
Kjo formulë e gjithanshme mund të përzihet me bazë të lëngshme ose krem BB për një shkëlqim
hidratues.

Përdorimi

1. Aplikoni 2 deri në 3 pika në fytyrë pasi të keni përgatitur lëkurën me tonik.
2. Masazhoni butësisht fytyrën me lëvizje rrethore dhe lëreni të përthithet.

Ingredientët
Water, Butylene Glycol, Glycerin, Nelumbium Speciosum Flower Extract, Betaine, 1,2-Hexanediol, Panthenol, (Ha-6:)[Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate (Macromolecule & Micromolecule), Sodium Hyaluronate Crosspolymer ] (1,500Ppm), Polysorbate 60, Caprylic/​Capric Triglyceride, Allantoin, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil

Informacion shtesë

ml

40

Brand

Tiam

Related Products