NEOGEN DERMALOGY REAL FERMENT MICRO ESSENCE

NEOGEN DERMALOGY REAL FERMENT MICRO ESSENCE

3,000L

Një esencë thellësisht hidratuese dhe ndriçuese që përmban më shumë se 93% përbërës të fermentuar në mënyrë natyrale.

Availability: S’ka stok SKU: 10435 Kategori: , , ,

Përshkrim

NEOGEN DERMALOGY REAL FERMENT MICRO ESSENCE
Një esencë thellësisht hidratuese dhe ndriçuese që përmban më shumë se 93% përbërës të fermentuar në mënyrë natyrale. Duke përfshirë fermentin e bifida dhe 28% filtratin e fermentit saccharomyces, për të ofruar hidratim të menjëhershëm dhe ngopje të lëkurës.

Përmban gjithashtu 17% birch juice dhe 9% ekstrakte orizi. Plot me zbardhues natyralë, antioksidantë dhe përbërës të cilat komunikojnë me qelizat. Kjo esencë është çelësi për lëkurë me shkëlqim dhe elastike.

Përdorimi

Përdoreni çdo ditë në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit dhe vendosjes së tonerit. Spërkateni esencën në pëllëmbët e duarve ose përdorni një copë pambuku për ta fshirë butësisht fytyrën dhe qafën, duke e prekur lehtë lëkurën derisa esenca të përthithet plotësisht.

Ingredientët
Bifida Ferment Lysate, Saccharomyces Ferment Filtrate, Betula Alba Juice, Rice Ferment Filtrate (Sake), Aspergillus Ferment, Glycerin, Dipropylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Water, Betaine, Camellia Sinensis Leaf Extract, Ethylhexylglycerin, Trehalose, Lactobacillus, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Caprylyl Glycol, Trideceth-10, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, 1,2-Hexanediol, Tropolone, Allantoin, Butylene Glycol, Coptis Japonica Extract, Arginine, Hydroxypropyl Methylcellulose, Hydrogenated Lecithin, Calcium Carbonate, Sodium Hyaluronate, Adenosine, Niacinamide, Dextrin, Glycine, Serine, Glutamic Acid, Aspartic Acid, Leucine, Alanine, Lysine, Tyrosine, Phenylalanine, Proline, Threonine, Valine, Isoleucine, Phenoxyethanol, Histidine, Methionine, Cysteine

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Neogen

Related Products