Pyunkang Yul Acne Facial Cleanser

Pyunkang Yul Acne Facial Cleanser

1,300L

Pastruesi i fytyrës i Pyunkang Yul Acne është krijuar për të trajtuar pikat e zeza, poret, aknet dhe yndyrën e tepërt, duke shfaqur rezultate rrezatuese.

Përshkrim

Pyunkang Yul Acne Facial Cleanser
Pastruesi i fytyrës i Pyunkang Yul Acne është krijuar për të trajtuar pikat e zeza, poret, aknet dhe yndyrën e tepërt, duke shfaqur rezultate rrezatuese.

I formuluar për lëkurë të prirur ndaj akneve dhe të ndjeshme, ky pastrues hipoallergjik pastron papastërtitë më të thella, pa e irrituar apo tharë lëkurën.

Ekstrakt Ledebouriella sesamoids – Depërton në pore, duke synuar aknet më kokëfortë të shkaktuara nga bakteret dhe lëkura e vdekur.

Ekstrakti i shelgut të bardhë, acidi salicilik (BHA) dhe tanina – Largojnë yndyrën e tepërt dhe eksfoliojnë qelizat e vdekura të lëkurës.

Tiger Lily – Parandalon bakteret brenda poreve nga krijimi i inflamacionit në lëkurë. Lufton aknet e reja që shfaqen me vetitë e saj anti-bakteriale.

Copper Tripeptide – Lufton skuqjen dhe shëron lëkurën e dëmtuar.

Ekstrakt Centella asiatica – Rigjeneron lëkurën.

Përdorimi

Merrni një sasi të moderuar dhe shkumojeni.
Aplikojeni në të gjithë fytyrën dhe masazhoni me lëvizje rrotulluese.
Shpëlajeni me ujë të vakët.

Ingredientët
Water, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, PEG-75, Acrylates Copolymer, Glycerin, Disodium Cocoamphodipropionate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Dimethyl Sulfone, Pyridoxine Hcl, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Forsythia Suspensa Fruit Extract, Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Sodium Chloride, Copper Tripeptide-1, Allantoin, Citric Acid, Potassium Hydroxide, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Disodium EDTA

Informacion shtesë

ml

120

Brand

Pyunkang Yul

Related Products