Missha Cho Gong Jin Premium Cream

Sale

Missha Cho Gong Jin Premium Cream

Çmimi origjinal qe: 6,500L.Çmimi i tanishëm është: 5,850L.

Formuluar me përbërës natyralë dhe farmaceutikë të klasës më të lartë dhe duke përdorur teknologjinë më moderne MISSHA ju sjell më pranë jush kremin për tu dukur më të rinj dhe më të bukur.

Availability: S’ka stok SKU: 10893 Kategori: , , ,

Përshkrim

Missha Cho Gong Jin Premium Cream
Formuluar me përbërës natyralë dhe farmaceutikë të klasës më të lartë dhe duke përdorur teknologjinë më moderne MISSHA ju sjell më pranë jush kremin për tu dukur më të rinj dhe më të bukur.

Seritë totale anti-plakje bimore orientale të bazuara në recetat sekrete të MISSHA Cho Gong Jin.

Hidraton dhe rregullon ekuilibrin e lëkurës, duke përmirësuar efektin e përgjithshëm të produktit.
Receta “Gonginbichaekdan” që ofron efektin e pasur ushqyes mbush dhe forcon lëkurën.
Një krem hidratues premium i formuluar me xhensen të kuq dhe lutragjen për të përmirësuar elasticitetin e lëkurës, rrudhat dhe nivelin e hidratimit. Rekomandohet si anti rrudhë perfekte për lëkurën tuaj.

Kombinimi i përbërësve të rrallë me teknologjinë më të fundit:

-Oligosakaridi i xhensenit të kuq: ekstrakti i xhensenit të kuq pasurohet, pastrohet dhe trajtohet me një enzimë në përqendrime të larta për të shpërndarë në mënyrë efektive përbërësit në lëkurë.
-Lutragen: kombinim optimal i përbërësve bimor për të shtuar hidratim dhe shkëlqim në lëkurë

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe masazhojeni me lëvizje rrethore.
Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe gjoks. Përdoreni çdo mëngjes dhe/ose mbrëmje.

Ingredientët
Phellinus Linteus Extract, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Glycerin, PEG-10 Dimethicone, Water, Dimethicone, Cetyl Ethylhexanoate, PEG-75, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Niacinamide, Glyceryl Behenate/​Eicosadioate, Pentylene Glycol, Sodium Chloride, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Disteardimonium Hectorite, Hydrogenated Castor Oil Isostearate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Fragrance(Parfum), Xanthan Gum, Glyceryl Acrylate/​Acrylic Acid Copolymer, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Dextrin, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Disodium EDTA, Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Adenosine, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Ceramide 3, Phytosphingosine, Soy Isoflavones, Pueraria Lobata Root Extract, Pueraria Mirifica Root Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Panax Ginseng Root Extract, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Nelumbo Nucifera Seed Extract, Angelica Polymorpha Sinensis Root Extract, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract, Punica Granatum Extract, Cornus Officinalis Fruit Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Angelica Acutiloba Root Extract, Rehmannia Chinensis Root Extract, Velvet Extract, Panax Ginseng Root Extract

Informacion shtesë

ml

60

Brand

Missha

Related Products