Beauty of Joseon (renew) Radiance Cleansing Balm

-26%

Beauty of Joseon (renew) Radiance Cleansing Balm

Çmimi origjinal qe: 2,100L.Çmimi i tanishëm është: 1,550L.

Balsami pastrues Radiance vjen me formulë dhe paketim të përmirësuar.

SKU: 10891 Kategori: , , ,

Përshkrim

Beauty of Joseon (renew) Radiance Cleansing BalmBeauty of Joseon (renew) Radiance Cleansing Balm
Balsami pastrues Radiance vjen me formulë dhe paketim të përmirësuar.
Një balsam pastrues me teksturë kokrrizore që shkrihet për të hequr të gjitha gjurmët e grimit dhe papastërtitë menjëherë pa djegur sytë.

Uji ushqyes i krundeve të orizit dhe ekstrakti i grurit hidratojnë thellësisht dhe ndriçojnë lëkurën .

Pa PEG, polietileni, sulfate, fenoksietanol, aroma artificiale dhe ngjyrues, vaj esencial.
Formula dhe paketimi i përmirësuar parandalojnë ndryshimin e përmbajtjes për shkak të hidratimit, ndërkohë që ofron përdorim të përshtatshëm dhe higjienik.

Përdorimi

1. Shpërndani një sasi të duhur te balmit larës me spatulën e përfshirë.
2. Përhapeni butësisht në fytyrën e thatë dhe masazhoni me lëvizje rrethore.
3. Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët dhe lani fytyrën me larësin tuaj.

Ingredientët
Cetyl Ethylhexanoate, Polyglyceryl-6 Dicaprate, Polyglyceryl-2 Caprate, Polyglyceryl-2 Sesquicaprylate, Synthetic Wax, Caprylic/​Capric Triglyceride, Lactobacillus/​Soybean Ferment Extract, Hippophae Rhamnoides Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Oryza Sativa (Rice) Seed Water, Avena Sativa (Oat) Meal Extract, Coix Lacryma-Jobi Ma-Yuen Seed Extract, Oryza Sativa (Rice) Extract, Water, Sorbitan Sesquioleate, Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Beauty of Joseon

Related Products