Missha All-around Safe Block Essence Sun Milk (SPF 50+ PA+++)

-19%

Missha All-around Safe Block Essence Sun Milk (SPF 50+ PA+++)

Çmimi origjinal qe: 1,800L.Çmimi i tanishëm është: 1,450L.

Një krem ​​dielli hidratues, jo i yndyrshëm dhe jo ngjitës që siguron mbrojtje të plotë nga rrezet e dëmshme UVA / UVB dhe qetëson lëkurën e irrituar nga dielli.

SKU: 10297 Kategori: , , , , Etiketa: , , ,

Përshkrim

Missha All-around Safe Block Essence Sun Milk (SPF 50+ PA+++)
Një krem ​​dielli hidratues, jo i yndyrshëm dhe jo ngjitës që siguron mbrojtje të plotë nga rrezet e dëmshme UVA / UVB dhe qetëson lëkurën e irrituar nga dielli.
Me një teksturë të lehtë hidratuese, kremi i diellit All-around Safe Block Essence përhapet pa probleme dhe jep një fund pa shenja të bardha.
Përbërësit, duke përfshirë katër lloje të ekstrakteve të luleve (lule kajsi, lule lotus, lule krizanteme, dhe lule camellia) sigurojnë hidratim dhe ushqim.
Kremi i Diellit gjithashtu përmban ekstraktin Thanaka i cili jep një efekt ftohës (freskues).
Rekomandohet për lloje të lëkurës normale dhe të thatë.

Përdorimi
Tundeni 3-5 herë para përdorimit.
Vendosni sasinë e duhur në fytyrë si hapi i fundit i kujdesit të lëkurës në mëngjes.
Masazhojeni derisa të thithet plotësisht. Vendoseni në mënyrë të barabartë në qafë, duar dhe këmbë ku ndodh ekspozimi në diell. Riaplikoni cdo 2-3 orë.

Ingredientët
Helichrysum Arenarium Extract, Alcohol Denat., Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Butylene Glycol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Silica, Althaea Rosea Root Extract, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Rosa Davurica Bud Extract, Portulaca Oleracea Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Abronia Villosa Leaf Extract, Cinchona Succirubra Bark Extract, Rhodiola Rosea Root Extract, Psidium Guajava Leaf Extract, Limonia Acidissima Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Morus Alba Fruit Extract, Artemisia Princeps Leaf Extract, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Chrysanthemum Indicum Flower Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Prunus Mume Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Water, Pelargonium Graveolens Flower Water, Salvia Officinalis (Sage) Water, Dimethicone, Nylon-12, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Bht, Sodium Hydroxide, Betaine, Caprylyl Methicone, Methoxy Peg/​Ppg-25/​4 Dimethicone, Bis- Peg/​Ppg-20/​5 Peg/​Ppg- 20/​5 Dimethicone, Caprylic/​Capric Triglyceride, Disodium Edta, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Fragrance

Informacion shtesë

ml

70

Brand

Missha

Related Products