Cosrx Aloe Soothing Sun Cream Spf 50+ PA+++

Cosrx Aloe Soothing Sun Cream Spf 50+ PA+++

1,500L

Formuluar me ekstraktine gjethes së Aloe Verës kremi qetësues kundër diellit është shumë i lehtë që e bën të ndihet në lëkurë si hidratues dhe nuk lë asnjë shenjë të bardhë.

SKU: 10304 Kategori: , , , , Etiketa: , ,

Përshkrim

Cosrx Aloe Soothing Sun Cream Spf 50+ PA+++
Formuluar me ekstraktin e gjethes së Aloe Verës kremi qetësues kundër diellit është shumë i lehtë që e bën të ndihet në lëkurë si hidratues dhe nuk lë asnjë shenjë të bardhë.
Përfundo look-un tënd të shëndetshëm me një krem dielli-hidratues.
-Hidraton,qetëson
-Teksturë tepër e lehtë hidratuese

Përdorimi
Aplikoni kremin në fytyrë 30 minuta perpara ekspozimit në diell. Riaplikoni atë gjatë ditës sipas nevojës.

Ingredientët
Water, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Propylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Dicaprylyl Carbonate, Isoamyl P-Methoxycinnamate, Potassium Cetyl Phosphate, Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Butylene Glycol, Titanium Dioxide, C14-22 Alcohols, Polymethyl Methacrylate, Cetearyl Alcohol, Aloe Arborescens Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Tocopheryl Acetate, Peg-100 Stearate, Silica, C12-20 Alkyl Glucoside, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Caprylyl Glycol, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Xanthan Gum, Triethanolamine, Sodium Hydroxide, Fragrance, Phenoxyethanol, Disodium Edta

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Cosrx

Related Products