Izeze Anyone Calamine 6.5 Cleanser

Izeze Anyone Calamine 6.5 Cleanser

1,700L

Larës qetësues i përshtatshëm edhe për lëkurat e ndjeshme.

Availability: S’ka stok SKU: 10699 Kategori: , , ,

Përshkrim

Izeze Anyone Calamine 6.5 Cleanser
-Larës qetësues i përshtatshëm edhe për lëkurat e ndjeshme.

-Lë lëkurë të butë dhe të hidratuar.

-Përmban 500PPM Calamine e cila ka efektin qetësues.

-Balancon raportin ujë- yndyrë.

-Efekt antioksidues dhe zbardhues falë përmbajtjes të ekstrakteve të frutit Terminalia Ferdinandiana dhe Tocopherol.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të përshtatshme në fytyrë të njomur me ujë dhe shkumëzoni butësisht duke masazhuar, më pas shpëlani tërësisht me ujë të ngrohtë.

Ingredientët
Chamaecyparis Obtusa Water, Water, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Lauryl Betaine, Acrylates Copolymer, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract, 1,2-Hexanediol, Calamine(500Ppm), Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydroxyacetophenone, Pentylene Glycol, Tetradecene, Sodium Sulfate, Hexadecene, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Allantoin, Sodium Chloride, Tromethamine, Sodium Citrate, Citric Acid, Tocopherol, Limonene, Linalool

Informacion shtesë

ml

120

Brand

Izeze

Related Products