Darphin Lumiere Essentielle Illuminating Micellar Cleanser

Darphin Lumiere Essentielle Illuminating Micellar Cleanser

3,000L

Freskojeni fytyrën me pastruesin micelar Darphin Illuminating, një produkt për kujdesin e lëkurës që është thellësisht i pasuruar me ingridientë esencialë.

Availability: S’ka stok SKU: 10700 Kategori: , , ,

Përshkrim

Darphin Lumiere Essentielle Illuminating Micellar Cleanser
Freskojeni fytyrën me pastruesin micelar Darphin Illuminating, një produkt për kujdesin e lëkurës që është thellësisht i pasuruar me ingridientë esencialë.

Formula transformohet nga një xhel, në vaj dhe në fund në një qumësht, me çdo fazë që kalon pastron plotësisht çdo gjurmë papastërtish, vajrash të tepërt ose grim.

Lëkura mbetet e butë, e hidratuar dhe e tonifikuar.
Kjo formulë luksoze përfshin vaj trëndafili për reduktimin e skuqjes, vaj portokalli për të rritur qarkullimin e gjakut dhe për të ndihmuar përthithjen e vitaminës C, dhe vaj druri sandali për të ndihmuar në tonifikimin dhe rihidratimin.

Për rezultate më të mira, masazhoni Darphin Illuminating Micellar Cleanser në lëkurë të thatë, më pas shtoni ujë për t’u emulsifikuar dhe në fund shpëlajeni me ujë.

Fytyra ndihet e freskët pas përdorimit
Vetëm një sasi e vogël nevojitet për çdo aplikim
Ideale për të gjitha llojet e lëkurës

Përdorimi

Masazhojeni në lëkurën e thatë, emulsifikoni me ujë dhe më pas shpëlajeni.

Ingredientët
CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, OCTYLDODECANOL, GLYCERIN, WATERAQUAEAU, TRIMETHYLOLPROPANE TRIISOSTEARATE, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, CITRUS NOBILIS (MANDARIN ORANGE) PEEL OIL, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FLOWER OIL, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) OIL, SQUALANE, SANTALUM ALBUM (SANDALWOOD) OIL, ROSA DAMASCENA (ROSE) FLOWER OIL, CANANGA ODORATA FLOWER OIL, BUTYLENE GLYCOL, BISABOLOL, TOCOPHERYL ACETATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CITRIC ACID, LINALOOL, LIMONENE, YELLOW 6 (CI 15985), RED 4 (CI 14700) .

Informacion shtesë

ml

125

Brand

Darphin

Related Products