Izeze Anyone Recovery Cream

Izeze Anyone Recovery Cream

2,200L

Krem hidratues, rigjenerues, qetësues, i përshtatshëm për të gjithë.

Availability: S’ka stok SKU: 10698 Kategori: , , ,

Përshkrim

Izeze Anyone Recovery Cream
Krem hidratues, rigjenerues, qetësues, i përshtatshëm për të gjithë.

-Përmban Chamaecyparis Obtusa, ekstrakt i cili siguron hidratim të bollshëm, parandalon tharjen e lëkurës, lehtëson problemet e lëkurës dhe ndihmon në reduktimin e rrudhave.

-Përmban shumë fitoncid, një agjent antibakterial që siguron hidratim dhe ndihmon në reduktimin e simptomave të ekzemës.

-Përmban vitaminë B5 dhe Ekstrakte të Fermentuara që ndihmojnë qelizat e lodhura të lëkurës të rikthejnë lagështinë dhe gjallërinë e tyre duke pastruar lëkurën tuaj duke e mbajtur atë të hidratuar mirë.

Përdorimi

Merrni një sasi të përshtatshme dhe taplikojeni butësisht në lëkurë duke përdorur majat e gishtave.

Ingredientët
Chamaecyparis Obtusa Water, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Vinyl Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Niacinamide, Dipropylene Glycol, Water, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Caprylic/​Capric Triglyceride, Butylene Glycol, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Allantoin, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Adenosine, Polyglutamic Acid, Glyceryl Acrylate/​Acrylic Acid Copolymer, Tromethamine, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Lactobacillus/​Punica Granatum Fruit Ferment Extract, Lactobacillus/​Portulaca Oleracea Ferment Extract, Aspergillus/​Rice Ferment Extract, Bacillus/​Soybean Ferment Extract, Aspergillus/​Saccharomyces/​Barley Seed Ferment Extract, Saccharomyces/​Grape Ferment Extract, Lactobacillus/​Pumpkin Ferment Extract, T-Butyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Limonene, Linalool

Informacion shtesë

ml

80

Brand

Izeze

Related Products