Innisfree Green Tea Foam Cleanser

Innisfree Green Tea Foam Cleanser

1,800L

Shkuma pastruese, freskuese dhe hidratuese me ekstrakt të çajit jeshil Jeju largon te gjitha papastërtitë.

SKU: 10221 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Innistree Green Tea Foam Cleanser
Shkuma pastruese, freskuese dhe hidratuese me ekstrakt të çajit jeshil Jeju largon te gjitha papastërtitë.
Formuluar me ekstrakt të Çajit Jeshil Jeju pastron nga brenda poret dhe papastërtitë duke e lënë lëkurën të ndihet e pastër, e butë dhe elastike.

Përdorimi
Merrni një sasi të përshtatshme dhe shkumojeni.
Masazhoni lehtësisht mbi fytyrën tuaj dhe më pas shpëlajeni me ujë të vakët.

Ingredientët
Water /​ Aqua /​ Eau, Glycerin, Myristic Acid, Stearic Acid, Peg-32, Potassium Hydroxide, Palmitic Acid, Lauric Acid, Lauryl Glucoside, Propanediol, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Fragrance /​ Parfum, Polyquaternium-7, 1,2-Hexanediol, Disodium Edta, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Camellia Sinensis Leaf Water, Camellia Sinensis Leaf Extract, Butylene Glycol, Lactic Acid, Alcohol, Camellia Sinensis Root Extract, Phenoxyethanol

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Innisfree

Related Products