MISSHA – All-Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+ PA+++

Sale

MISSHA – All-Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+ PA+++

Çmimi origjinal qe: 1,800L.Çmimi i tanishëm është: 1,620L.

MISSHA All-Around Safe Block Soft Finish Milk SPF50 + PA +++ është një krem dielli freskues i përditshëm që tonifikon lëkurën natyrshëm, ndërsa siguron mbrojtje me përbërës të shtuar me origjinë natyrore.

Availability: S’ka stok SKU: 10222 Kategori: , , , , Etiketa: ,

Përshkrim

MISSHA – All-Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+ PA+++
MISSHA All-Around Safe Block Soft Finish Milk SPF50 + PA +++ është një krem dielli freskues i përditshëm që tonifikon lëkurën natyrshëm, ndërsa siguron mbrojtje me përbërës të shtuar me origjinë natyrore.
Një sistem mbrojtës ndaj rrezeve Ultraviolet me dy shtresa që është i padepërtueshëm ndaj ujit dhe djersës dhe do të ndriçojë lëkurën ndërsa e përdorni gjatë gjithë ditës.
Siguron një përfundim të butë dhe jo të yndyrshëm.
Rekomandohet për lëkurë normale / të yndyrshme ose të thatë.
Jep hidratim të lehtë dhe ndjesi të freskët në lëkurën tuaj.

Përdorimi
1. Përdoret në hapin e fundit të kujdesit për lëkurën.
2. Përhapeni butësisht mbi zonat e ndjeshme ndaj rrezeve të diellit që janë fytyra, qafa, krahët etj.
3. Aplikoni përsëri sipas nevojës kur kaloni shumë kohë në ambiente të jashtme.

Ingredientët
Water, Cyclopentasiloxane, Silica, Zinc Oxide, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, Lauryl PEG-10 Tris[Trimethylsiloxy]Silylethyl Dimethicone, Ethylhexyl Salicylate, Caprylyl Methicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Isopropyl Palmitate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Alcohol Denat, C12-15 Alkyl Benzoate, Helichrysum Arenarium Extract, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Magnesium Sulfate, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Quaternium-18 Bentonite, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Glycerin, Hydrogen Dimethicone, Phenoxyethanol, Fragrance, Silica Dimethyl Silylate, Sodium Benzoate, Tocopheryl Acetate, Disodium EDTA, Potassium Sorbate, Caprylyl Glycol, Polyhydroxystearic Acid, Isostearic Acid, Isopropyl Myristate, Lecithin, Ethylhexyl Palmitate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Ci 77492, Limonia Acidissima Extract, Ci 77491, Vp/​Hexadecene Copolymer, Acrylates/​Dimethicone Copolymer, Biosaccharide Gum-4, Rosa Davurica Bud Extract, Cinchona Succirubra Bark Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Abronia Villosa Leaf Extract, Psidium Guajava Leaf Extract, Rhodiola Rosea Root Extract

Informacion shtesë

ml

70

Brand

Missha

Related Products