Some By Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Acne Clear Foam

Sale

Some By Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Acne Clear Foam

Çmimi origjinal qe: 1,900L.Çmimi i tanishëm është: 1,710L.

Some By Mi AHA BHA PHA Acne Clear Foam është një pastrues për aknet për të ndihmuar në rafinimin e strukturës së lëkurës dhe kontrollimin e yndyrës të tepërt.

SKU: 10226 Kategori: , , , Etiketa: ,

Përshkrim

Some By Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Acne Clear Foam
Some By Mi AHA BHA PHA Acne Clear Foam është një pastrues për aknet për të ndihmuar në rafinimin e strukturës së lëkurës dhe kontrollimin e yndyrës të tepërt.
Formuluar me AHA, BHA dhe PHA për të larguar qelizat e vdekura të lëkurës dhe për të pastruar poret, ndërsa Truecica ™ qetëson lëkurën gjatë pastrimit.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurën e ndjeshme.
Përmban 5,000 ppm të acidit salicilik dhe AHA, BHA, PHA për kujdesin dhe hidratimin e lëkurës.
Përmban 160.200 ppm përbërës Truecica për qetësimin e lëkurës.
Përmban Calamine për kujdesin e sebumit, për të lehtësuar problemin e akneve.
Përmban më shumë se 70% përbërës natyralë për të zvogëluar acarimin e lëkurës dhe për të pastruar poret.

Përdorimi
Shpërndani një sasi të përshtatshme të pastruesit dhe fërkoni duart tuaja për të krijuar një shkumë.
Vendoseni në fytyrë dhe masazhojeni butë. Shpëlajeni me ujë të vakët.

Ingredientët
Water, Glycerin, Centella Asiatica Extract, Palmitic Acid, Stearic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid, Potassium Hydroxide, Lauryl Betaine, Butylene Glycol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Beeswax, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Potassium Cocoyl Glycinate, Salicylic Acid (5,000Ppm), Dipropylene Glycol, Sodium Chloride, Hydroxyacetophenone, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Disodium EDTA, Hydroxyethylcellulose, Calamine, Gluconolactone (10Ppm), Dipotassium Glycyrrhizate, Citric Acid (10Ppm), Artemisia Vulgaris (Mugwort) Extract, Madecassoside, Asiaticoside, Madecassic Acid, Asiatic Acid

Brand

Some By Mi

Related Products