Some by Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Cream

Sale

Some by Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Cream

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 2,250L.

Some BY MI AHA BHA PHA 30 Days Miracle Cream është një krem qetësues jo yndyror dhe absorbues i shpejtë që ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës për një lëkurë më të butë, pa akne dhe më të pastër.

SKU: 10230 Kategori: , , , Etiketa: ,

Përshkrim

Some by Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Cream
Some BY MI AHA BHA PHA 30 Days Miracle Cream është një krem qetësues jo yndyror dhe absorbues i shpejtë që ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës për një lëkurë më të butë, pa akne dhe më të pastër.
I formuluar me 70,78% ekstrakt centella asiatica, 10,000 ppm ekstrakt tea tree leaf, madecassoside dhe 4 barëra livandoje, rozmarine, rigoni dhe trumze – të nxjerra duke përdorur një metodë me temperaturë të ulët, ky krem hidraton lëkurën ndërsa trajton aknet dhe lëkurën e irrituar.
Krem hidratues me 4-Cica Care që mbron lëkurën problematike nga acarimi.
Me AHA, BHA dhe PHA për eksfolijim, dhe Ekstrakte Centella Asiatica dhe Tea Tree Leaf Water për efekte qetësuese.

Përdorimi
Përfshiheni si pjesë të rutinës suaj së përditshme të kujdesit së lëkurës në mëngjes dhe gjatë darkës.
Aplikojeni në fazën e fundit të rutinës tuaj të kujdesit për lëkurën.
Përhapni një sasi të mjaftueshme kremi në fytyrë dhe masazhojeni butësisht për absorbim më të mirë.

Ingredientët
Centella Asiatica Extract (70.78%), Dipropylene Glycol, Glycerin, Water, Niacinamide, Caprylic/​Capric Triglyceride, Cetyl Ethylhexanoate, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract(10,000Ppm), Cholesteryl/​Behenyl/​Octyldodecyl Lauroyl Glutamate, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Aloe Barbadensis Flower Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Corallina Officinalis Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Origanum Vulgare Flower/​Leaf/​Stem Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Fructan, Albatrellus Ovinus Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Enantia Chlorantha Bark Extract, Lens Esculenta (Lentil) Seed Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Houttuynia Cordata Extract, Coptis Japonica Extract, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Propanediol, Betaine, Allantoin, Madecassoside, Madecassic Acid, Asiaticoside, Asiatic Acid, Adenosine, Ceramide NP, Oleanolic Acid, Capryloyl Salicylic Acid(100Ppm), Inulin Lauryl Carbamate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Cetearyl Glucoside, Sorbitan Olivate, Cetearyl Alcohol, Lactobionic Acid(100Ppm), Citric Acid(11Ppm), Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​Vp Copolymer, 1,2-Hexanediol, Benzyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Raspberry Ketone, Disodium EDTA, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Some By Mi

Related Products