Cosrx Two in One Poreless Power Liquid

Cosrx Two in One Poreless Power Liquid

2,500L

Cosrx Two in One Poreless Power Liquid
Tonik me shumë funksione që pastron dhe ngushton poret tuaja të zmadhuara. BHA ndihmon në largimin e sebumit të tepërt dhe papastërtive që përmbajnë poret e që mund të jenë rrezik për akne.

SKU: 10088 Kategori: , , , Etiketa: , , , ,

Përshkrim

Cosrx Two in One Poreless Power Liquid

Tonik me shumë funksione që pastron dhe ngushton poret tuaja të zmadhuara.
BHA ndihmon në largimin e sebumit të tepërt dhe papastërtive që përmbajnë poret e që mund të jenë rrezik për akne.
Ingredient kyc në ngushtimin e poreve janë dhe Taninet.

PËRDORIMI

Pasi të keni larë fytyrën shtypni 2-3 pika në një koton ose tek duart tuaja të pastra dhe masazhojeni në të gjithë fytyrën.

INGRIDIENTËT

Salix Alba (Willow) Bark Water, Butylene Glycol, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Water, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Betaine Salicylate, Arginine, Betaine, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Allantoin, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Cassia Obtusifolia Seed Extract, Menthyl Lactate, Mentha Haplocalix Extract

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Cosrx

Related Products