COSRX ULTIMATE NOURISHING RICE OVERNIGHT SPA MASK

COSRX ULTIMATE NOURISHING RICE OVERNIGHT SPA MASK

1,800L

COSRX ULTIMATE NOURISHING RICE OVERNIGHT SPA MASK
Maskë 3 në 1 e pasur me ekstraktet e orizit dhe niaciamide, e cila hidraton lëkurën thellësisht dhe I jep asaj një shkëlqim natyral. Këshillohet për cdo tip lëkure, vecanërisht ato të dehidratuara, nëse janë shfaqur rrudhat e para, lëkurat e thata, mikse apo sensitive.

SKU: 10089 Kategori: , , , , Etiketa: , , ,

Përshkrim

COSRX ULTIMATE NOURISHING RICE OVERNIGHT SPA MASK

Maskë 3 në 1 e pasur me ekstraktet e orizit dhe niaciamide, e cila hidraton lëkurën thellësisht dhe I jep asaj një shkëlqim natyral.
Këshillohet për cdo tip lëkure, vecanërisht ato të dehidratuara, nëse janë shfaqur rrudhat e para, lëkurat e thata, mikse apo sensitive.
Lëkura juaj do të ndihet e butë dhe e shndrritshme në mëngjes.
Rrit elasticitetin e lëkurës në sajë të antioksidantëve që përmban.
E mban lëkurën të butë pa e yndyrosur.

68.9% Ekstrakt Orizi, I pasur me antioksidantë, vitamina dhe minerale, lufton plakjen e parakohshme dhe zbardh lëkurën
2% Niaciamide, përmirëson funksionin e barrierës së lëkurës, zvogëlon poret, trajton aknet dhe shenjat post akne,balancon prodhimin e sebumit etj…

PËRDORIMI

Duke qënë një maskë 3 në 1 ajo mund të përdoret si maskë gjatë natës, si krem ose si maskë me shpëlarje. Si maskë mbahet për 30min deri në 1 orë dhe më pas vendosni hidratuesin.

INGRIDIENTËT

Oryza Sativa (Rice) Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Betaine, Niacinamide, Dimethicone, 1,2-Hexanediol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Kernel Oil, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Cetearyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Arginine, Carbomer, Allantoin, Xanthan Gum

Informacion shtesë

ml

60

Brand

Cosrx

Related Products