Cosrx Hydrium Triple Hyaluronic Moisture Cleanser

Cosrx Hydrium Triple Hyaluronic Moisture Cleanser

1,900L

COSRX Hydrium Triple Hyaluronic Moisturizing Cleanser është një larës kremoz për fytyrën që shkumon, i mbushur me tre lloje të acidit hialuronik për të hidratuar lëkurën.

Availability: S’ka stok SKU: 11143 Kategori: , , ,

Përshkrim

Cosrx Hydrium Triple Hyaluronic Moisture Cleanser
COSRX Hydrium Triple Hyaluronic Moisturizing Cleanser është një larës kremoz për fytyrën që shkumon, i mbushur me tre lloje të acidit hialuronik për të hidratuar lëkurën.
Gjithashtu, përmban dhe vitaminë B5 , e cila ndihmon në rimbushjen e lagështirës dhe formimin e një mburoje mbrojtëse për të bllokuar largimin e lagështisë .

Përbërësit kryesorë:

Kundër akneve: Acidi Laurik
Përbërës identik me lëkurën: glicerinë, acid hialuronik, hialuronat natriumi
Qetësues: Panthenol
Hipoalergjik, pa testime te kafshët, pa parabene, pa sulfate, pa ftalate, pa alkool

Përdorimi:

Masazhoni butësisht pastruesin në lëkurë të lagur. Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Ingredientët
Water, Glycerin, Stearic Acid, Myristic Acid, Lauric Acid, Potassium Hydroxide, Palmitic Acid, Potassium Cocoyl Glycinate, Coco-Glucoside, Glyceryl Stearate, Fragrance(Parfum), Polyquaternium-7, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Cocoyl Isethionate, Arachidic Acid, Disodium EDTA, 1,2-Hexanediol, Oleic Acid, Sodium Benzoate, Quillaja Saponaria Bark Extract, Citric Acid, Butylene Glycol, Panthenol, Hyaluronic Acid, Ethylhexylglycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Cosrx

Related Products