Cos De BAHA Snail Serum (SH)

-20%

Cos De BAHA Snail Serum (SH)

Çmimi origjinal qe: 2,200L.Çmimi i tanishëm është: 1,750L.

Serum kërmilli që siguron hidratim intensiv ndërsa riparon lëkurën e dëmtuar nga thatësia dhe shenjat e akneve.

SKU: 11141 Kategori: , , ,

Përshkrim

Cos De BAHA Snail Serum (SH)
Serum kërmilli që siguron hidratim intensiv ndërsa riparon lëkurën e dëmtuar nga thatësia dhe shenjat e akneve. Me filtra 83% të sekretimit të kërmillit, ky serum e mban lëkurën tuaj të hidratuar gjatë gjithë ditës, ndërsa qetëson dhe rigjeneron lëkurën.
Pa ngjyra dhe aroma. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë lëkurën e ndjeshme dhe të prirur për akne.

Përdorimi:

Përdoreni çdo ditë pas pastrimit dhe para aplikimit të kremit hidratues dhe grimit. Mund te perdoret dy here ne dite.

Ingredientët
Snail secretion filtrate (83%), propanediol, glycerin, niacinamide, 1,2-hexanediol, panthenol, betaine, sodium hyaluronate, beta glucan, *aloe barbadensis leaf extract, dipotassium glycyrrhizate, allantoin, adenosine, *hamamelis virginiana (witch hazel) leaf extract, *rosmarinus officinalis (rosemary) extract, *eucalyptus globulus (eucalyptus) leaf extract, *thymus vulgaris (thyme) extract, *aspalathus linearis (rooibos) extract, sodium polyacrylate.

Informacion shtesë

ml

120

Brand

Cos De BAHA

Related Products