Etude House Lavender Love

Etude House Lavender Love

2,800L

Paleta me 10 ngjyra, me nuanca vjollce njësoj si një fushë livandoje.

SKU: 11147 Kategori: , , ,

Përshkrim

Etude House Lavender Love
Paleta me 10 ngjyra, me nuanca vjollce njësoj si një fushë livandoje.
Ju mund të arrini pamje të shumëllojshme me këtë paletë që ka nuanca të buta vjollce dhe nuanca të errëta për të thelluar sytë tuaj.

FORMULA E BUTË me ngjitje të fortë zbatohet me pigment afatgjatë dhe shkëlqyes pa grumbullim ose rrëshqitje NGJYRA MATTE, VEZULLUESE.

Përdorimi:
Me pjesën e gjerë të aplikuesit sfungjeri me dy skaje, aplikoni ngjyrën bazë në të gjithë qepallën dhe përdorni pjesën me majë për të vizatuar një eyeliner ose për të aplikuar një ngjyrë të spikatur. Krijoni dhe shijoni!

Informacion shtesë

g

9

Brand

Etude

Related Products