COSRX Hyaluronic Acid Intensive Cream

COSRX Hyaluronic Acid Intensive Cream

2,500L

COSRX Hyaluronic Acid Intensive Cream
Krem ​​hidratues intensiv që rrit përmbajtjen e hidratimit në lëkurën tuaj, duke mbrojtur lëkurën tuaj nga humbja e mëtejshme e hidratimit ndërsa ekuilibron përmbajtjen e ujit dhe vajit të lëkurës suaj.

SKU: 10201 Kategori: , , , , Etiketa: ,

Përshkrim

COSRX Hyaluronic Acid Intensive Cream

✨Krem hidratues intensiv me acid hialuronik i cili rrit nivelin e hidratimit në lëkurën tuaj dhe e ruan atë, duke mbrojtur lëkurën tuaj nga humbja e mëtejshme e hidratimit.
✨Mbush linjat e holla të fytyrës
✨I shkëlqyeshëm për llojet e lëkurës së thatë ose ato normale.

Si ta përdorni
1.Vendosni butësisht një sasi të duhur të kremit, duke shmangur zonën e syve dhe gojës.
2.Përdoreni me SPF gjatë ditës ose përdoreni atë si hapin tuaj të fundit të kujdesit për lëkurën gjatë natës.
Ingridientët
Hippophae Rhamnoides Water, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Betaine, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Arginine, Panthenol, Dimethicone, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Allantoin, Xanthan Gum

Informacion shtesë

g

100

Brand

Cosrx

Related Products