Isntree Hyaluronic Acid Water Essence

-19%

Isntree Hyaluronic Acid Water Essence

Çmimi origjinal qe: 2,400L.Çmimi i tanishëm është: 1,950L.

Isntree Hyaluronic Acid Water Essence
Esencë e formuluar me tetë lloje të acidit hialuronik për të rimbushur lagështinë për lëkurën e lodhur, pa jetë dhe të thatë.

Përshkrim

Isntree Hyaluronic Acid Water Essence
Esencë e formuluar me tetë lloje të acidit hialuronik për të rimbushur me hidratim lëkurën e lodhur, pa jetë dhe të thatë.
Formulë hipoalergjike, shumë e përqendruar dhe jo-ngjitëse që siguron aplikim të lehtë.
Formula e acidit hialuronik formon një shtresë hidratuese e cila mbron lëkurën nga acarimet dhe papastërtitë.
Esenca hidratuese ujore do të hidratojë thellë lëkurën, duke zbuluar një shkëlqim rinor duke stimuluar rigjenerimin e qelizave.
Shenjat e plakjes së linjave të holla do të jenë një gjë e së kaluarës!

Si ta përdorni:
Masazhoni butësisht 2-3 pika esence në fytyrë. Përdoreni pas tonerit dhe para emulsionit për lëkurë të fortë dhe të hidratuar.
Ingridientët
Water, methylpropanediol, polyglycerin-3, glycerin, caprylic/capric triglyceride, 1,2-hexanediol, niacinamide, sodium hyaluronate, betaine, sodium pca, xanthan-gum, trehalose, panthenol, opuntia ficus-indica seed oil, hyaluronic acid, sodium-hyaluronate crosspolymer, hydrolyzed hyaluronic acid, ascorbyl propyl hyaluronate, avena sativa (oat) kernel extract, pteris multifida extract, cynara scolymus (artichoke) leaf extract, hydrogenated lecithin, ethylhexylglycerin, pentylene glycol, cyclohexasiloxane, butylene glycol, hydroxypropyltrimonium hyaluronate, sodium acetylated hyaluronate, hydrolyzed sodium hyaluronate, beta-glucan, adenosine, carbomer, ammonium acryloyldimethyltaurate/vp copolymer, disodium edta, polyquaternium-51, tromethamine.

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Isntree

Related Products