JUMISO – Super Soothing Cica & Aloe Facial Serum

-36%

JUMISO – Super Soothing Cica & Aloe Facial Serum

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 1,590L.

JUMISO – Super Soothing Cica & Aloe Facial Serum

Serumi i fytyrës Jumiso Super Soothing Cica & Aloe – trajtimi i fytyrës dedikuar lëkurës ”të lodhur” dhe të dehidratuar.

SKU: 10199 Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

JUMISO – Super Soothing Cica & Aloe Facial Serum
Serumi Jumiso Super Soothing Cica & Aloe – trajtimi i fytyrës dedikuar lëkurës ”të lodhur” dhe të dehidratuar.
✨Formuluar nga përbërës qetësues dhe hidratues që do të zhdukin lodhjen dhe do të sjellin një shkëlqim të madh.
✨Ata me raste serioze të skuqjes dhe dehidrimit, është koha të provojnë Serumin e fytyrës Jumiso Super Soothing Cica & Aloe.
✨Serumi është i mbushur me centella asiatica për të qetësuar çdo shenjë dëmtimi ndaj ekspozimit në rrezet ultraviolet dhe streset e përditshme.
✨Ndihmon gjithashtu në zbehjen e shenjave të akneve, pastrimin e poreve të papastra dhe parandalimin e shfaqjes se tyre në të ardhmen.
✨Me ekstrakte të aloe verës dhe acidit hialuronik, serumi hidraton lëkurën e thatë dhe minimizon ndjeshmërinë e lëkurës.
Pa etanol dhe paraben.

Si ta përdorni:
Pas pastrimit, vendosni disa pika mbi lëkurë. Butësisht masazhojeni në fytyrë duke kryer lëvizje rrethore derisa të absorbohet plotësisht.

Ingridientët
Centella Asiatica Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Propanediol, Water, Butylene Glycol, Methylpropanediol, Niacinamide, Glycerin, Madecassoside, Asiaticoside, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Ceramide NP, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Glycine, Serine, Glutamic Acid, Benzyl Glycol, Aspartic Acid, Leucine, Alanine, Lysine, Arginine, Tyrosine, Phenylalanine, Valine, Threonine, Proline, Isoleucine, Histidine, Methionine, Cysteine, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Portulaca Oleracea Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Diethoxyethyl Succinate, SpiruLina Maxima Extract, Dipropylene Glycol, Raspberry Ketone, Caprylyl Glycol, Allantoin, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer,1,2-Hexanediol, Hydroxyethylcellulose, Hydrogenated Polydecene, Octyldodecanol, Hydrogenated Lecithin, Trideceth-10, Dipotassium Glycyrrhizate, Adenosine, Hydroxyacetophenone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Jumiso

Related Products